Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır’da İş İnsanlarını Tehdit Eden Suç Örgütü Çökertildi!

Diyarbakır, Mersin, İstanbul ve Ankara’da iş insanlarını tehdit eden; iş yerlerini kurşunlayarak iş insanları üzerinde baskı kurdukları ve bu sayede iş yerlerinden para talep ettikleri, iş insanlarını ve ailelerini ölümle tehdit ettikleri, para vermeyi reddeden iş insanlarına ve yakın akrabalarına yönelik silahlı saldırı gerçekleştirdikleri tespit edilen suç örgütü çökertildi.

Diyarbakır, Mersin, İstanbul ve

Diyarbakır’da İş İnsanlarını Tehdit Eden Suç Örgütü Çökertildi! İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Kafes-33” Operasyonlarında bir suç örgütünün daha çökertildiğini açıkladı.

 

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul merkezli Ankara, Diyarbakır ve Mersin’de eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Kafes-33” Operasyonlarında elebaşılığını Ahmet Söylemez’in yaptığı suç örgütünün çökertildiğini açıkladı.

 

Yerlikaya: Onların nefesini keseceğiz

 

Sosyal medya hesabı üzerinden operasyona ilişkin paylaşımda bulunan Yerlikaya, 9 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.

 

Paylaşımında Yerlikaya, “Organize suç örgütlerine, halkımızın huzurunu bozanlara hayatı dar edeceğiz. Nefeslerini keseceğiz. Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde;

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar kapsamında; elebaşılığını Ahmet Söylemez’in yaptığı organize suç örgütünün; iş yerlerini kurşunlayarak iş insanları üzerinde baskı kurdukları ve bu sayede iş yerlerinden para talep ettikleri, iş insanlarını ve ailelerini ölümle tehdit ettikleri, para vermeyi reddeden iş insanlarına ve yakın akrabalarına yönelik silahlı saldırı gerçekleştirdikleri tespit edildi.

 

Operasyonları düzenleyen kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin hangi büyüklükte olursa olsun, organize suç örgütlerini çökertip, adalete teslim edeceğiz.”

 

İşte Yerlikaya’nın paylaştığı operasyon görüntüleri: