Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır Lice’de Uyuşturucu Ele Geçirildi!

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’nca; Lice İlçesi Uçarı mahallesi kırsalında düzenlenen operasyonda 91 kilogram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirildi.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı’nca;

Diyarbakır Lice’de Uyuşturucu Ele Geçirildi! Lice İlçesi kırsalında yapılan operasyonda 91 kilogram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirildi.

 

OPERASYON BAŞARIYLA TAMAMLANDI

 

Diyarbakır Valiliği konuyla ilgili yaptığı açıklamada, uyuşturucuyla mücadele kapsamında düzenlenen operasyonun başarıyla tamamlandığı belirtildi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

“Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığınca; bölücü terör örgütü ile yasadışı uyuşturucu üretimi ve ticareti yapanlar arasında var olan bağı somut deliller ile ortaya koymak, operasyon bölgesi içerisinde saklanan uyuşturucu maddeleri ve bunları gizleyenleri bularak adalete teslim etmek maksadıyla; Lice İlçesi Uçarı mahallesi kırsalında icrasına başlanılan operasyon başarıyla tamamlanmıştır.

 

91 KİLOGRAM UYUŞTURUCU ESRAR MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ

 

Söz konusu operasyonda; 91 kilogram toz esrar maddesi, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 4 adet fişek ele geçirilmiş, ele geçirilen esrar maddeleri muhafaza altına alınmıştır.

Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması maksadıyla operasyonlara artan bir azim ve kararlılıkla devam edilecektir”