Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Anneler Günü etkinliğine katıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, annelerin emeği ve duruşunun kelimelere sığmadığını belirterek, kadınların “Anneler Günü”nü kutladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Anneler Günü etkinliğine katıldı

 

Diyarbakır  Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Serra Bucak, Yenişehir Belediyesi’nin Üçkuyu TOKİ’de yer alan Nev Bahçe’de düzenlediği “Anneler Günü” etkinliğine katıldı. Etkinlikte kadınların Anneler Günü’nü kutlayan Bucak, Yenişehir Belediyesi Eş Başkanları Safiye Akdağ ve Mehmet Ergün’e düzenledikleri program için teşekkür etti.

 

‘ANNELERİN EMEĞİ KELİMELERE SIĞMAZ’

Annelerin emeğine dikkat çeken Bucak, şöyle konuştu: “Bu coğrafyanın annelerinin emeği ve duruşu, bütün genç nesillere aktardığı, bize öğrettikleri kelimelere ve tek bir güne sığmaz. Onların emeğinin, yarattıkları değerin, yarattıkları kültürün bize bıraktıkları mirasın ve dayanışmanın önünde saygıyla sevgiyle eğiliyorum. Her zaman onlarla birlikte olmak, onların söylediklerine, onların öğütlerine kulak vermek ve bunu bizden sonrakilere de aktarmak toplumumuzu, bölgemizi güçlü kılacaktır. İyi ki varlar. Annelerimizin açtığı yolda yürümeye devam ediyoruz.”

Programın ardından Eş Başkan Bucak, kadınlara şal dağıttı. Program, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.