Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde Sergilenmişti Diyarbakır’a Geliyor!

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel fotoğraf sergisini yurdun dört bir yanına ulaştırmak için çeşitli şehirlerde düzenleyecek.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB),

Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde Sergilenmişti Diyarbakır’a Geliyor!  MSB, Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel fotoğraf sergisi düzenleyecek.

 

MİLLET KÜTÜPHANESİ’NDE SERGİLENMİŞTİ

 

MSB tarafından hazırlanan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılı kapsamında Türk askerinin 100 yılda icra ettiği askeri görevlerden oluşan fotoğraf sergisi 29 Ekim 2023 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde sergilenmiş, ardından Ankara ve İstanbul’da çeşitli AVM’lerde ve Harbiye Askeri müzesinde de vatandaşlarımızın beğenisine sunulmuştu.

 

YARIN BİNALİ YILDIRIM ÜNİVERSİTESİ’NDE OLACAK

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çeşitli dönemlerde Mehmetçiklerle çekilen fotoğraflarının da olduğu sergi Türkiye’yi dolaşacak. Türk askerinin 100 yıllık bir zaman diliminde icra ettiği görevlerden kesitler bulunan sergi 13 Şubat 2024 tarihinde Binali Yıldırım Üniversitesi, 14-16 Şubat 2024 tarihleri arasında ise Erzincan Park AVM’de sergilenecek.

 

DİYARBAKIR’A DA GELECEK

 

Sergi gelecek dönemde ise Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, İzmir gibi birçok şehirde yer alacak.