Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Diyarbakır Adayı Bilden: Diyarbakır için 24 saat çalışacağız!

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi.

AK Parti Diyarbakır Adayı Bilden: Diyarbakır için 24 saat çalışacağız!

AK Parti Diyarbakır Adayı Bilden: Diyarbakır için 24 saat çalışacağız!

 

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden Diyarbakır’da görev yapan yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında açıklamalarda bulunan Bilden “Diyarbakır için 24 saat çalışacağız” dedi.

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden bir otelde Diyarbakır’da görev yapan yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi. Bilden’e Ak Parti il başkanı Raşit Ocak eşlik etti.

 

“ 24 SAAT ÇALIŞACAĞIZ”

Diyarbakır’da siyasetten bir dinamizm olduğunu belirten Bilden,  “Şehrimiz dinamik bir şehir sürekli Diyarbakır’da siyaseten bir dinamizm var onun çok da içine girmeden ne hizmet edeceğiz ne yapacağız yarın öbür gün seçildiğimizde seçileceğiz İnşallah bizim inancımız tam. Bu bağlamda başkanımızla bir söz verdik 24 saat çalışacağız, teşkilatlarımızla beraber çalışacağız dostlarımızla beraber çalışacağız 17 ilçe ve büyükşehiri de alacağız inşallah. Görebildiğim ve bilebildiğim kadarıyla 36 Parti 31 Mart seçimlerinde seçimlere giriyor dolayısıyla tüm rakiplerimiz bizim için kıymetlidir bizim için değerlidir. Bir demokrasi şöleni çerçevesinde bu seçimi 31 Mart’a kadar seçim çalışmamızı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti Diyarbakır Adayı Bilden: Diyarbakır için 24 saat çalışacağız!

“BELEDİYEYİ BERABER YÖNETMEK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

AK Parti Diyarbakır adaylarının sahada çalışmalar yürüttüğünü de sözlerine ekleyen Bilden, “Diyarbakır ve 17 ilçe adayımızı Efkan Ala bey Diyarbakır’a gelerek çalışma ve sosyal güvenlik bakanımızla beraber arkadaşlarımızı açıkladı ve arkadaşlarımız arazideler seçim çalışmaları yapıyor, peyderpey seçim çalışma ofislerini açıyorlar, halkla arkadaşlarımız buluşuyor, biz de hep beraber programlar yapıyoruz.  Teşkilatımızın tüm kademeleriyle bir işbirliği içerisinde 31 Mart’a kadar çok yoğun bir şekilde halkımızla buluşarak,  halkımıza kendimizi anlatmak sokak sokak, hane hane dolaşmak, tüm hemşehrilerimizin elini sıkmak, onlarla has bir hal olma onlarla bütünleşmek ve onlarla beraber de eğer takdir ederlerse 5 yıllık dönemde belediyeyi beraber yönetmek için mücadele ediyoruz” diye konuştu.

 

“HALKA BERABER KARAR VERECEĞİZ”

Başkan seçilmesi hâlinde projelerini halkla istişare içinde gerçekleştireceğini de sözlerine ekleyen Bilden,

“Biz daha önce ulusal basınla bir araya geldik birkaç tane ulusal televizyondan mülakat verdim. Benim hiç vazgeçmeyeceğim bir şey var,  altını çiziyorum sizin de onu dikkate almanızı istiyorum.  Bizim bu kente bu şehirde yapacağımız ve şehrin genelini ilgilendiren büyük projelerin hepsinde halkımızla karar alacağız. Yani ulaşımla ilgili bir iş yapacaksan diyelim ki tarımla ilgili bir hamle atacaksan, kültür varlıklarıyla ilgili bazı önemli işler yapacaksak bunların hepsinde halkımızla beraber karar vermek ,için onun mekanizmasını oluşturacağız.

Örneğin Keçi Burcunu soracağım siz fonksiyon olarak nasıl görmek istiyorsunuz buna 10 tane hemşerim de katılsa benim için kıymetlidir. Ben isterim ki 2 milyona yakın nüfusun hepsi katılsın ve bana bir fikir versin desin ki bu fonksiyonunu müze olmasını istiyorum istiyorum ki buranın fonksiyonunu sergi salonu istiyorum istiyorum ki buranın fonksiyonu şu olsun ya da bu olsun o zaman gönlüm daha rahat o projenin doğruluğunu test etmiş olurum. Neticede bizim amacımız Diyarbakırlı hemşerilerimizin en başından en sonuna kadar herkese hizmet etmek o hizmeti yaparken hizmet etmek benim özetle size söyleyeceğim bu” diye konuştu.