• Batman Petrolspor’dan ‘TRT Kurdi’ye teşekkür plaketleri

  Batman Petrolspor’dan ‘TRT Kurdi’ye teşekkür plaketleri
  Batman Petrolspor’dan ‘TRT Kurdi’ye teşekkür plaketleri
  17.05.2021 Pazartesi

   

  DİYARBAKIR - TRT Kurdi, başarılı spor yayınlarıyla kamuoyunun takdirini kazanmaya ve ödüller almaya devam ediyor. Futbol alt liglerinin sesi olan kanalın yayınları bölge halkı tarafından ilgiyle takip edilirken, kulüpler de bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

  Misli.Com 3.Lig takımlarından Batman Petrolspor, bölgede sporun gelişmesine sağladığı katkılardan dolayı TRT Kurdi’ye 3 ayrı plaket verdi.

  Pazar akşamları yayınlanan Dema Futbolê (Futbol Zamanı) programı, TRT Kurdi Genel Koordinatörü Mustafa Ekici ve TRT Kurdi Haber Müdürü Gülabi Eryaman’a Batman Petrolspor Kulübü tarafından 3 ayrı plaket takdim edildi.

  “BÖLGE İÇİN ŞANS OLARAK GÖRÜYORUZ”

  Kırmızı-Beyazlı kulübün başkanı Abdülvahap Akbaş, “TRT Kurdi bölgemiz için büyük kazançtır. Yayınlarıyla kulüplerin ve şehirlerin sesi oluyor. Aynı zamanda ülkemizin diğer bölgelerine ait takımlarla aramızda güçlü dostluk bağlarının sağlanmasına da vesile oluyor. Petrolspor’un en zor anlarında hep yanımızda oldular. Bu yüzden plaket takdim ederek teşekkür etmeyi uygun bulduk” dedi. (Haber Merkezi)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen