• Amedspor'da "hakem hataları" isyan ettirdi

  Amedspor'da "hakem hataları" isyan ettirdi
  Amedspor'da
  24.01.2022 Pazartesi

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR-  Amed Sportif Faaliyetleri Kulübü son haftalarda yapılan hakem hatalarının art niyetli olduğunu belirterek MHK'yı göreve çağırdı.

  Hakemler tarafından haksız yere puanları çalındığını ve bu konuda art niyetli bir tavır sergilendiğini ifade eden Amedspor Yönetimi kendi resmi sitesinde yazılı açıklama yaptı.
  Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

  "Ligde oynadığımız son iki maçta maalesef art niyetli olduğunu düşündüren hakemlerin yanlı ve hatalı kararları sonucu ligde şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımızın 4 puanı haksız bir şekilde gasp edilmiştir.

  Verdikleri bariz hatalı kararlarla maçlarımızın sonucuna net bir şekilde etki eden ilgili maçlarımızın hakemleri, bu kararlarıyla maalesef aleyhimize verdikleri kararların kasıtlı verildiği yönünde bizleri düşündürmektedir.

  Maçlarımıza yapılacak hakem atamalarının gözden geçirilmesi için bu maçlarımızın görüntülerini incelenmeleri maksadıyla Merkez Hakem Kurulu'na (MHK) göndereceğiz.

  Sonuç olarak bariz bir şekilde verdikleri kasıtlı kararlar sonucu ciddi puan kaybı yaşamamıza neden olan art niyet hakemlere karşı MHK'yi göreve çağırıyor, maçlarımıza hakem ataması konusunda daha dikkatli olunmasını talep ediyoruz".

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen