• Futbol dünyası Filistin için tek yürek

  Futbol dünyası Filistin için tek yürek
  Futbol dünyası Filistin için tek yürek
  11.05.2021 Salı

   

  Paul Pogba, Riyad Mahrez, Achraf Hâkimi, Mahmoud Trezeguet, Moussa Marega, Franck Ribery, Shkodran Mustafi'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda futbolcu, siyonistlerin son saldırılarına tepki gösterdi.

  Çok sayıda futbolcu, siyonistlerin işgal altındaki Kudüs'te yer alan Mescid-i Aksa'daki Filistinlilere müdahalesine tepki gösterdi.

  Sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla siyonist işgalcilerinl saldırılarını kınayan futbolcular, “Özgür Filistin”, “Şeyh Cerrah'ı koru” gibi mesajlar paylaştı.

  İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen Fransız futbolcu Paul Pogba, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Dünyanın barışa ve sevgiye ihtiyacı var. Hepimiz birbirimizi sevelim." ifadelerine yer verdi.

  Aston Villa'da forma giyen Mısırlı futbolcu Mahmoud Trezeguet Instagram yaptığı paylaşımında, “Allah'ım sen Filistin'i ve Filistinlileri koru" diyerek tepkisini dile getirdi.

  Riyad Mahrez, Achraf Hâkimi, Moussa Marega, Franck Ribery, Shkodran Mustafi'nin aralarında bulunduğu çok sayıda futbolcu, Filistin için sosyal medyada başlatılan etiketlere katılarak tepkilerini ortaya koydu. (İLKHA)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen