• Yılın en iyi fark oluşturan bürokratı ve yöneticisi ödülü Taşçıer’e verildi

  Yılın en iyi fark oluşturan bürokratı ve yöneticisi ödülü Taşçıer’e verildi
  Yılın en iyi fark oluşturan bürokratı ve yöneticisi ödülü Taşçıer’e verildi
  08.12.2019 Pazar

   

   

  DİYARBAKIR - Meya Ajans tarafından Diyarbakır’da ikincisi düzenlenen 'Altın Toprak' ödül gecesinde yılın en iyi fark oluşturan bürokratı ve yöneticisi ödülüne İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer layık görüldü.

  Meya Ajans tarafından ikincisi düzenlenen Diyarbakır’ın enleri 'Altın Toprak' ödülleri sahiplerini buldu. Bir otelde düzenlenen ödül töreninde 28 kategoride halk oylaması yapıldı.

  EN İYİ BÜROKRAT TAŞÇIER

  Konuşmaların ardından ödül törenine geçildi. Törende, yapılan oylama sonucu Diyarbakır’ın en iyi fark oluşturan bürokratı ve yöneticisi ödülüne İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer layık görüldü. Ödülünü Dicle Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Psikoloji Bölüm Başkanı Dr. Özlem Tolan’dan alan Doç. Dr. Feysel Taşçıer, ödülü kendilerine layık gördükleri için Diyarbakır halkına teşekkür etti.

  İHA’YA YILIN EN İYİ HABER AJANSI ÖDÜLÜ

  Törende, İhlas Haber Ajansı da yılın en iyi haber ajansı ödülüne layık görüldü. İHA Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu, ödülünü Valilik Yazı İşleri Müdürü Filiz Çakmen’nin elinden aldı. Kantarcıoğlu, bu geceyi düzenleyen Meya Ajans’ı kutlayarak, “İhlas Haber Ajansı Yönetim Kurulu ve tüm çalışanları adına hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Ödül töreninde dikkat çeken bir isim de en iyi kişisel gelişim uzmanı olarak seçilen Aydın Ak oldu. Ödül töreni, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi. (İHA)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen