• EGE'NİN İNCİSİ VEYA EGE'NİN GÖZ BEBEĞİ (3)

  EGE'NİN İNCİSİ VEYA EGE'NİN GÖZ BEBEĞİ (3)
  ŞEVKET KOYUNCU

   

  EGE'NİN İNCİSİ VEYA EGE'NİN GÖZ BEBEĞİ (3)

   

  Muhalefetin bazı İzmir milletvekilleri 5 gün sonrası İzmir’e teşrif ettiler. Geldim, gördüm, inceledim, gidiyorum modunda böyle bir muhalefet anlayışı olabilir mi?

  Yandaşları ile beraber hükümeti karalamaya ve mağdur edebiyatı yaparaktan Sayın Cumhurbaşkanımızı ve hükümeti acının üstünde kirli politikalarını tekrar dillendirdiler. Acının üstüne yaptığı yalan siyaseti çok şükür yine tutmadı. %99'u Müslüman ve feraset sahibi olan halkımız bunların kirli tezgahlarını yıllardır bilincindedir. Olmasaydı 18 yıldır kefenini koltuğuna alıp dik duruşuyla, alçak gönüllülüğü ile cesareti ile hitabeti ile olmasa 18 yıldır aziz milletimizin teveccühüne layık olur muydu. Dış mihrakların, fitnecilerin, kanı bozuk Ermeniler ve içteki hain sevicileri Türkiye ve Erdoğan üzerinde düşmanlığını nasıl fitne çıkarırım hesabı yapadursunlar ne yapsanızda Türkiye eski Türkiye değil.

  Masada ve sahada yumruğunu masaya haktan ve hukuktan yana vurabilen bir Türkiye ve lideri vardır. BM oturumunda “Dünya 5'ten büyüktür” diye haykıran ve yedi düvele kararlılıkla karşı duran cesarete sahip çok şükür bir Cumhurbaşkanına sahibiz.

  Türkiye karşıtlarına hain sevicilerine karşı tek vücut, tek yumruk olup karşılarında duralım. Ne yapsanız da, ne etseniz de Türkiye ve Erdoğan'ı deviremeyeceksiniz, başaramayacaksınız, diz çöktüremeyeceksiniz, onu sizlere yedirmeyeceğiz. Geçmişteki depremler ile bugünkü depremlerin arasındaki hükümetlerin hizmet anlayışlarını görebilmek adına feraset ve sağduyulu okurlarımızın takdirine bırakıyorum.

  İzmir depreminde 114 ölümüz ve 1035 yaralımız var. Ölenlere Allah'tan (c.c.) rahmet, ailelerine sabırlar dilerken yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu güzelim cennet vatan hepimizin Türkiye bir güldür sevmesini ve koklamasını bilene...

  Görüşmek dileğiyle

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen