• KURT DUMANLI HAVAYI SEVER

  KURT DUMANLI HAVAYI SEVER
  Hasan YOSUNKAYA

  KURT DUMANLI HAVAYI SEVER

   

    Çıkarcılar,hırsızlar,işbirlikçiler, vesayetçiler,darbeciler,emek harcamadan havada kazananlar hep birlikte dumanlı havayı bekliyorlar.

       Bunların çıkarları zedelendiği an , hep birlikte kurulu düzene müdahale ederek bağırıyorlar.

  ."Devlet çöktü,siyasi iktidar görevini yapamıyor."!!!!

      Dün ,Halk perişan iken,kardeş kardeşin kanını dökerken,onlar karlarına bakıyorlardı.Askeri göreve çağırıp askerin gölgesinde sermayelerine sermaye katıyorlardı.Halkın fakirliği ve dökülen kardeş kanı  hiç onların umurunda değildi. Yeter ki onların ve efendilerinin kazançları azalmasın. Dün, darbeye zemin hazırlayıp orduyu kışkırtıyorlardı Öğrenci olayları  ve terörü

   gerekçe göstererek darbeye davetiye çıkarıyorlardı.

        Türkiye ayakları üzerinde durduğu,savunma sanayinde dışa bağımlı olmakta kurtulmaya çalıştığı bu günlerde,o karanlık odakların havada kazandıkları azalınca,paniklendiler.Efendilerinden yardım istemeye başladılar.

            CORONAVİRÜS  salgını döneminde , bütün dünya ekonomileri zora girerken ,bizdeki işbirlikçiler Kurt'un dumanı sevdiği misali hükümeti bu PANDEMİ  üzerinde vurmanın zamanı geldi diye ,önce muhalefet partilerini sahaya sürdüler.Kendilerine bağlı   muhalif medyaya talimat verdiler.Ve en son geçmişteki darbelerin mimarı ve destekçisi olan TÜSİAD sahaya indi.

     Dün şapkasını alıp kaçan bir başbakan ve cumhurbaşkanı yoktur.Halkı ile el ele vererek darbeleri önleyen bir halkın adamı Cumhurbaşkanı var iktidarda.

      Dün askerlerin önünde düğmelerini ilikleyip “hazırol” da duran başbakanlar vardı.Bugün generale "KES LAN" diyen bir cumhurbaşkanı vardır.

     Halk rahat olsun.Kara para ile yaşamlarını sürdürenler, bankaların içini bir gecede boşaltanlar,batılı efendileri ile işbirliği yapanlar kayıp edecekler.

     Halk uyanmış,hırsız yakalanmış çırpınıyor.İstanbul'daki Yahudi  sermayesinde huzursuzluk başladı. Bunun yanında Anadolu sermayesi en iyi dönemini yaşıyor.Bu PANDEMİ  biter.Ayağa kalkmış olan Türkiye dünya devleri ile yarışmaya devam eder. inşallah.

  PANDEMİ'Yİ DUMAN GİBİ SEVEN YAHUDİ SERMAYESİ PANİKTEDİR

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen