• D A R B E SAKIN HA !!! AKLININ UCUNDAN GEÇİRME

  D A R B E SAKIN HA !!! AKLININ UCUNDAN GEÇİRME
  Hasan YOSUNKAYA

   

  D A R B E   SAKIN HA !!!

  AKLININ UCUNDAN GEÇİRME

   

        Darbe heveslileri bir daha darbeyi rüyalarında bile göremeyecekler. Çünkü bu millet 15 Temmuzda darbecilerin tezgâhına el koymuştur. CHP ve yandaşları, darbeden medet umman, darbe heveslileri batılı kâfirlerden talimat alan, hainler ajanlar şimdiye kadar halkın desteğini tam alamamış yönetimleri rahat devirdiler.

         Rabbime şükürler olsun, bu millet yönetime tem sahip olmuştur. Kim darbe teşebbüsünde bulunursa, önce 2 metre beyaz bez ve 2 metrelik çukur kazıp öyle darbeye teşebbüs etsinler.

     Şimdiye kadar kurduğunuz adil olmayan, hukuksuz, emirle karar veren mahkemeleriniz artık yok. Bu milletin evlatlarının tesettürüyle, namazıyla, orucuyla yargıçlık yapıkları adil mahkemeler var. Artık kimse sizin küfür kokan emirlerinize ittihat ve itibar etmeyecektir.

        Gazeteleriniz Yunan gazetesinin manşetini fotokopi yaparak, 2020'nin en kötü olayının Ayasofya'nın yeniden namaza açılmasına tahammülsüzlüğü, manşet yapması anlaşılır yanı yok. Bu manşet “MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAKTIR” Kusura bakmayın artık. Bu mahallede kimse salyangoz almaz. Eskide zorla satardınız. Deli dumrul misali: Kuru çayın üzerinde kurulan köprüden geçenden 5 kuruş, geçmeyenden 10 kuruş alırdınız. Ya da salyangozları alırsanız da parasını verisiniz, almasanız da diyordunuz.

  Birileri kalkmış daha çok demokrasi daha çok özgürlük için yapılan hukuk reformuna karşı çıkıyor.

  Hükümet şeriat yasalarını getiriyor diye ortalığı velveleye veriyor. Bu hükümet adil yasaları getirecek sizin, önce as, sonra yargıla hukuk sisteminiz bu millette uymuyor. Adil değil zalimlerin hukukuydu. Köprünün altından çok su aktı. Darbe heveslilerine söyleyin yeni döneme uysunlar adalete, kardeşliğe, hukuka, özgürlüğe alışsınlar. Yoksa kahrında çatlarlar, kimse cenaze namazlarını da kılmaz.

   

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen