• DÜNYAYA MEDENİYET GETİREN KİTABI YAKMAK

  DÜNYAYA MEDENİYET GETİREN KİTABI YAKMAK
  Erhan BOZKURT

  DÜNYAYA MEDENİYET GETİREN KİTABI YAKMAK

   

       Kuranı Kerim’i yakmaya çalışanlar, onlara göz yumanlar bilsin ki Yüce Allah kitabını hak etmeyenlerden kaldırır. Kuran-ı Kerim'i yaşamadıkları için ayetlerini onların gönüllerinden siler.

         Asırlar evvel Kuran’ı Kerim’e karşı çıkanlar, onu yok etmeye çalışanlar, putlara tapanlar, şarap içenler, masumları öldürenler, yoksulların mallarını talan edenler, kadınları kullananlar, kız çocuklarını diri diri toprağa gömenler. Bu gün Avrupa da aynısını yapıyorlar. Kuran’ı Kerim’i yakıyorlar, yok etmeye çalışıyorlar, müslümanları hazmedemiyorlar, kadınları mahremlerini sergiliyorlar, yoksulları, yaşlıları sokaklara terk ediliyor. Buna da medeniyet diyorlar. Bu utanç veren insanlık suçu gösteriyor ki asıl cahillik Avrupa’dadır.

        İslamiyet dininin ve dünyanın medeniyet kitabı olan Kuran’ı Kerim’e yapılan saygısızlık sadece Türkiye elçiliği önünde yapılıyor. Demek ki Avrupa’ya özenenlerin karın ağrısı aynı zamanda dünya ya medeniyeti salan Türkiye’dir. Bütün islam ülkeleri şunu iyi bilsin ki islamın son kalesi de Türkiye’dir. Ayrıca yeryüzünde adaleti, saygıyı, sevgiyi, doğayı, hayvanları ve bütün canlıları adil bir şekilde yargılayacak, yönetecek tek kitap Kuran’ı Kerim’dir. Yüce kitabımız asırlardır Allah tarafından nasıl korunduysa evelallah bundan böyle de korunacaktır.

        Ya Rabbi verdiğin iman gücüyle bütün imkanlarımızı seferber ediyor ve sana yalvarıyoruz: sen her şeyden hakkıyla haberdarsın her şeye hakkıyla gücü yetensin “islamın ve dünyanın kutsal kitabı olan Kuran’ı Kerim’e” dil uzatanları, yakanları ve ona hakaret edenleri sana havale ediyoruz. Sen onlara hadsizliklerini bildir. Bizleri onlardan sorumlu tutma.

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen