• ÜLKEMİZİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLER VAR, DİKKAT !!!!!

  ÜLKEMİZİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLER VAR, DİKKAT !!!!!
  Bahaddin KARAKUŞ

  ÜLKEMİZİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLER VAR, DİKKAT !!!!!

   

  Bunu diyorum, Allah bunlara fırsat vermesin inşaallah.

  Evet ilk önce izmirde Camilerimizde çav bela müziği çalınması!.

  Ardından Alparslan kuytu hocanın provakasyon namazı ve açıklamaları!.

  En sonunda Ramazan Bayramını, Ramazan isminde bir kardeşimizin ismini kullanarak!. Ramazan bayramını proveke edip, Sayın Valimizi ve Cumhuriyet savcılarımızı hedef ederek , aslında anarşizm çıkarmak!.

  Adamın dirisine sahip çıkmayanlar, ölüsüne sahip çıkmak istiyorlar. Bu kardeşimizin tedaviye ihtiyacı var bunu Rapor ile kanıtlanmış ve hamd olsun taciz ile dava açılmış ama tacizci değil adli suçtan ceza verilmiş. Allah bu kardeşimize şafiî ismi ile şifa versin inşaallah.  Bu gün bizler bu Devlet yetkililerimize sahip çıkmalıyız!, teşekkür etmeliyiz  !. Bu kardeşimize tedavi başlatıp her türlü imkân ve olanağı sunmuşlar.   Herkes sizler gibi iyi niyetli değil, bunu iyi niyet ile açıklamalarda bulunanları tenzih ederim. Ama hedef her türlü Devletimizi yöneten zatlar! Kısacası bazı hainler birleşmiş! RTE gitsin kim geliyor ise gelsin mantığı var !. Allah sizlere fırsat vermesin diyorum.

  Diyarbekir Valimiz ve Belediye Başkanı vekili Sayın Hasan Basri Güzeloğlu ve Cumhuriyet Başsavcımız Ahmet Yavuz beyden de ayrıca Allah razı olsun inşaallah.

  Bu ülkeyi karıştırmak isteyenlere Rabbimiz fırsat vermesin inşallah. Halisane bu Devlet-i Devlet-i Âliyeye hizmet edenlerin ve hizmet etmek isteyenleri muvaffak ve muzaffer eder inşaallah,  Rabbimiz.

  Biz ne kardeşlerimizi bu hainlere yedireceğiz ve nede Devletimizin yöneticilerini.

  Tekrar diyorum Ülkemizi karıştırmak istiyorlar, Allah fırsat vermesin inşaallah.  Anarşistler için Bediüzzaman Said NURSİ'nin bu sözünü yazıyorum.

  Çünkü bir Müslüman İslâmiyet dairesinden çıksa mürted ve anarşist olur, hayat-ı içtimaiyeye zehir hükmüne geçer. Çünkü anarşi hiçbir hakkı tanımaz, insaniyet seciyelerini canavar hayvanların seciyesine çevirir. Âhir zamanda gelecek Ye'cüc ve Me'cüc'ün komitesi, anarşistler olduğuna Kur'an işaret ediyor. 

   Said Nursî

  Risale-i Nur-Emirdağ Lâhikası 2/164

  Esselamu ala menittebeal huda

  Yazarın Diğer Köşe Yazıları
  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen