• Yahudi olmayanların katline cevaz veren siyonist haham ödüllendiriliyor

  Yahudi olmayanların katline cevaz veren siyonist haham ödüllendiriliyor
  Yahudi olmayanların katline cevaz veren siyonist haham ödüllendiriliyor
  06.08.2019 Salı

   

  İSRAİL – İsrail rejimi, Yahudi olmayanların ve özellikle Filistinlilerin öldürülmesine cevaz veren sözde din adamı siyonist haham Yitzchak Ginsburg’a önümüzdeki Perşembe günü “Tevrat ve Hikmet Ödülü” ile ödüllendirmeye hazırlanıyor.

  Edinilen bilgilere göre, siyonist terör çetesi Eğitim Bakanlığı’nın siyonist haham Yitzchak Ginsburg’a önümüzdeki Perşembe günü “Tevrat ve Hikmet Ödülü” vereceği bildirildi.

  Haham Gibsburg’un 1994 yılında El-Halil kentindeki El-Halil Camii’nde katliam gerçekleştirerek 29 Filistinliyi şehid eden terörist Baruch Goldstein’in hayranı olduğunu ve kendisi için “Yapılması gerekeni yapan bir azizdi” dediğini yazdı.

  Hatırlanacağı üzere siyonist katil Baruch Goldstein'in 25 Şubat 1994'te gerçekleştirdiği ve tarihe “El Halil Camisi Katliamı” olarak geçen saldırıda 29 Filistinli Müslüman şehit edilmiş, 150'den fazla Müslüman da yaralanmıştı.

  Siyonist haham Yitzchak Ginsburg’un yaşları ve cinsiyetleri ne olursa olsun Yahudi olmayanların ve özellikle de Müslümanların öldürülebileceği yönünde fetva vermişti.

  Sözde din adamı haham Yitzchak Ginsburg için düzenlenecek ödül törenine siyonist terör çetesi Eğitim Bakanı Rafi Peretz ve Ulaştırma Bakanı Bezalel Smotrich’in de katılacağı belirtildi. (İLKHA)

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen