• Vali Güzeloğlu’ndan GGC’ye ziyaret

  Vali Güzeloğlu’ndan GGC’ye ziyaret
  Vali Güzeloğlu’ndan GGC’ye ziyaret
  12.01.2019 Cumartesi

   

  Ömer TÜRK

  DİYARBAKIR - Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek ilimizde görev yapan yerel ve ulusal basının temsilci ve muhabirleriyle bir araya geldi. Vali Güzeloğlu, basının her açıdan hem genel, hem yerel ölçekte yönetim sürecinde kendilerinin paydaşı olduğunu belirtti.

  Ziyaretinde, Vali Güzeloğlu’nu Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veysi İpek ile Diyarbakır’da yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ve muhabirleri karşıladı.

  Ziyarette basın mensuplarına konuşan Vali Güzeloğlu, basının her açıdan hem genel, hem yerel ölçekte yönetim sürecinde kendilerinin paydaşı olduğunu belirterek, “Basın, halkımıza gelişmeleri aktaran, kamuoyunun bilgilendirilmesine katkı sunan, bu anlamda yöneten, yönetilen, devlet ve vatandaşlar arasında çok önemli bir kamu görevi icra eden fonksiyonunun yanı sıra vatandaşlarımızdan bize iletilen, yaşanılan toplumsal gerçekleri aktaran, sıkıntılar ve sorunları dile getiren önemli bir fonksiyonu var. O yüzden gerek yazılı gerek görsel tüm basın ve medya organları bizim için aynı zamanda izlenmesi gereken, yönetim sürecinde değerlendirilmesi gereken, çok önemli katkılar sağlayan, kurumlar ve yönetimin paydaşlarıdır. Bu doğrultuda Diyarbakır’da da çok tecrübeli, deneyimli ve alanında uzman yerel ve genel basın kadromuz var. İnşallah Diyarbakır’ın gelişmesi ve bundan sonra geleceğe doğru güvenle taşınması sürecinde bugüne kadar olduğu gibi karşılıklı işbirliğimiz ve karşılıklı Diyarbakır’ımıza hizmet etme, katkı sağlama, üretme, çalışma ve değerlendirme sürecimiz devam edecek. Ben tekrar bütün arkadaşlarımıza sizin şahsınızda hem çalışma hayatlarında hem de özel hayatlarında başarılar diliyorum. Emeği geçip Diyarbakır'a ve bölgeye katkı sağlayan ve bugün aramızdan olmayanlara da Allah’tan rahmet diliyorum. Gelecek her günün ilimiz ülkemiz ve sizler için güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

  Vali Güzeloğlu gazetecilerle bir süre sohbet etti. Ziyaret, günün anısına toplu hatıra

  fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen