• TÜYAP Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan

  TÜYAP Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan
  TÜYAP Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan
  03.08.2018 Cuma

   

  Fatih SURUÇ

  DİYARBAKIR – TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı’nda yazar Mıgırdiç Margosyan onur konuğu olacak.

  TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, T.C. Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası, Diyarbakır Ticaret Borsası, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

  120 YAYIN EVİNİN KATILIMIYLA

  Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacak olan, 120 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca düzenlenen etkinlikler ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak.

  ONUR KONUĞU MIGIRDİÇ MARGOSYAN

  Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Yazar Mıgırdiç Margosyan olarak belirlendi. Fuar süresince düzenlenecek panel ve söyleşilerde Margosyan’ın edebiyatı, eserleri ve yaşamı ele alınacak; aynı zamanda TÜYAP tarafından kendisi için armağan kitap hazırlanacak.

  FUAR ZİYARET SAATLERİ

  Girişin ücretsiz olacağı Diyarbakır Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü 30 Eylül 2018 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen