• Türk Kızılayı Bağlar Şubesi Genel Kurul toplantısı yapıldı

  Türk Kızılayı Bağlar Şubesi Genel Kurul toplantısı yapıldı
  Türk Kızılayı Bağlar Şubesi Genel Kurul toplantısı yapıldı
  10.02.2019 Pazar

   

  Hasan DERSAN

  DİYARBAKIR - Türk Kızılay’ı Diyarbakır Bağlar Şubesi Genel Kurulu toplantısı düzenlendi.

  Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirilen programa Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra, Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Bağlar Kaymakamı Barış Demirtaş, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, Yenişehir Kaymakamı ve Yenişehir Belediye Başkan Vekili Serdar Kartal, Ak Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, Kızılay Yönetim Kurulu üyeleri, kamu kurumu üst düzey yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri, basın mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Türk Kızılay’nın 150.Yıl çalışmaları ile ilgili hazırlanan sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi. Kızılay Diyarbakır Şube Başkanı Hikmet Hamzaoğulları ve Kongreye katılan Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık Türk Kızılay’ının yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

  Konuşmaların ardından Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık tarafından Vali Güzeloğlu’na hediye takdimi yapılmasının ardından, Genel Kurul Bağlar Şube Yeni Başkanı seçimine geçildi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen