• Tekwando antrenörlerinden Başkan Kesen’e plaket

  Tekwando antrenörlerinden Başkan Kesen’e plaket
  Tekwando antrenörlerinden Başkan Kesen’e plaket
  23.09.2018 Pazar

   

  DİYARBAKIR- Diyarbakır ve Türkiye Tekwando Milli Takım Antrenörleri, Büyükşehir Belediyesi Geçlik Hizmetleri Spor Dairesi Başkanı Mehmet Kesen ve Spor Şube Müdürü İbrahim Ertaş’ı makamında ziyaret ederek spora ve sporculara verdikleri desteklerden dolayı plaket takdim ettiler.

  Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediyesi Geçlik Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Kesen, spora ve sporcularda hizmetin asıl görevleri olduğunu ifade ederek, Tekwando antrenörlerinin bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

  “İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ. HİZMET ETMEK GÖNÜL İŞİDİR”

  Büyükşehir Belediyesi'nin spora yönelik çalışmalarını anlatan Başkan Kesen şöyle konuştu: “İşimizi severek yapıyoruz. Hizmet etmek gönül işidir. Belediyeciliğin her alanında hizmet ederken işimizi yüreğimizle yapıyoruz. Hemşerilerimizi spora teşvik etmek için, en iyi projeleri de hayata geçirdik, bu konuda yeni çalışmalarımız da sürüyor. Büyükşehir Belediyesi olarak sporcuya destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Bu gün de siz değerli spor kulüplerimizin yöneticileri ve antrenörleriyle bir araya gelerek hem de sporun tüm branşlarında işbirliği içerisinde çalışmak adına Belediyemizin imkanları çerçevesinde ne gibi çalışmalar yapabiliriz. Bu konuda da sizlerin fikirleri çok önemlidir çünkü sahada sizler varsınız. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Geçlik Hizmetleri Spor dairemiz imkanları çerçevesinde her zaman yanı başınızdadır. Birlikte gençlik ve spor alanında önümüzdeki dönemde önemli çalışmalarımız olacak daha güçlü spor alanları imkanlarını sağlayarak siz değerli antrenörlerin de iyi başarılı ve yetenekli sporcular yetiştirmenize yardımcı olacağız ve elimizden ne geliyorsa yapacağız biz bunlar için varız”

  “HERKESİN SESİNE KULAK VEREREK BU ŞEHRİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

  Diyarbakır ve Türkiye Tekwando Milli Takım Antrenörleri Hacı Özbilek ise, makamında kendilerini kabul eden Diyarbakır Belediyesi Geçlik Hizmetleri Spor Dairesi Başkanı Mehmet Kesen’e teşekkür ederek, görev başına geldiklerinden bugüne kadar spor faaliyetlerini sürdürülebilmesi açısından verdikleri sözleri hatırlattı ve, “Başkan Kesen ve ekibi, ‘Herkesin sesine kulak vererek bu şehri hep birlikte yöneteceğiz’ demiştiler ve bu sözlerini tutarak spora ve sporculara verdikleri desteklerden dolayı bir teşekkür plaketini hak ettiler. Bizde bu anlamlı plaketi takdim etmek istedik” dedi.

  ÖZBİLEK “ERTAŞ BİZİM VE SPOR CAMİASI İÇİN BİR ŞANSTIR”

  Özbilek,  Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Şube Müdürü İbrahim Ufuk Ertaş’ın Diyarbakır için bir şans olduğunu belirterek, “Ertaş hocamız, Diyarbakır, bizim ve spor camiası için büyük bir şanstır. Spor camiası içinden gelen ve işi bilen anlayan halen aktif olarak ta antrenör ve hocalık yapmakta olan Ertaş bizlere her konuda yardımcı olarak spora daha çok maddi anlamda katkı katarak bizler güçlendirmek adına her zaman yanımız da oldu bu konuda İbrahim Ufuk Ertaş hocamız' a ayrı teşekkür etmek istiyorum” dedi.  

   

  HACI ÖZBİLEK’TEN ATİLLA, KESEN VE ERTAŞ’A TEŞEKKÜR

  Diyarbakır ve Türkiye Tekwando Milli Takım Antrenörleri Hacı Özbilek, göreve geldiklerinden bugüne kadar Diyarbakır sporuna ve sporcularına maddi ve manevi her zaman yanlarında olarak desteklerini esiremeyen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’ya, Büyükşehir Belediyesi Geçlik Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Kesen’e ve Büyükşehir Belediyesi Geçlik Hizmetleri Daire Spor Şube Müdürü İbrahim Ertaş’a teşekkür etti.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen