• Taraftarlardan görkemli iftar

  Taraftarlardan görkemli iftar
  Taraftarlardan görkemli iftar
  11.06.2018 Pazartesi

   

  DİYARBAKIR- Azrailler Grubu’nun organize ettiği geleneksel iftar programında kentteki tüm taraftar grupları ve spor basını bir araya geldi. İftardan sonraki meşale şov göz kamaştıran görüntüler ortaya çıkardı.

  SIRA DIŞI BİR İFTAR PROGRAMI

  Dün akşam Diyarbakır merkez Kayapınar ilçesindeki Parkorman’da sıra dışı bir iftar programı vardı. “Böyle olur Diyarbakırlı taraftarların iftarı” dedirten görüntüler yaşandı. Kentteki farklı taraftar grupları önce beraber iftar açarak dayanışma örneği sergiledi, ardında da Yeşil-Kırmızılı meşaleler eşliğinde unutulmaz bir görsel şov yaşatıldı, Diyarbakırspor marşları ve türküleriyle eğlenceli anlar sergilendi.İftar yemeğinden sonra taraftarlar,meşaleler ve tezahüratlarla çevreyi inletti. Çevrede bulunan vatandaşlar bu görüntüleri ilgiyle takip etti. 

  TEŞEKKÜR MESAJLARI

  Azrailler Grubu’nun organize ettiği geleneksel iftar programına Direniş, Halk ve Barikat gruplarının yanı sıra Güneydoğu Spor Yazarları Derneği (GSYD) yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sporsever katıldı. Azrailler Grubu Başkanı Orhan Tuma, organizasyona katılan taraftar gruplarına ve GSYD mensupları ile organizasyona verdiği destekten dolayı Diyarbekirspor Onursal Başkanı Feyzi İlhanlı’ya teşekkür etti. GSYD Başkanı Bay ise bu nazik ve anlamlı davet için Azrailler Grubu’na teşekkür ederek,”Her zaman olduğu gibi size yakışanı yaptınız” dedi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen