• Sıddık İstemi tekrar yuvasında !

  Sıddık İstemi tekrar yuvasında !
  Sıddık İstemi tekrar yuvasında !
  21.01.2021 Perşembe

   

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR-  Amedspor, eski takım kaptanı  Mehmet Sıddık İstemi ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Amedspor Kulübü yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;” Kulübümüz, Pendikspor'dan kadrosuna kattığı eski takım kaptanımız Mehmet Sıddık İstemi ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

  Kulüp Başkanımız Çetin Alsaç, As Başkanımız İhsan Avcı, Sportif Direktörümüz Erhan Eren ve Basın Sözcülerimizden Meltem Gönüllü'nün katılımı ile tesislerimizde yapılan imza töreninde, başarılı Sağ Kanat oyuncusu Mehmet Sıddık İstemi kendisini tekrar kulübümüzün renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.

  Kulüp başkanımız Çetin Alsaç imza töreninde yaptığı açıklamada, “Sıddık yetenekli ve kaliteli bir oyuncu. Ligin ikinci yarısında takımımıza çok katkı sağlayacaktır. Camiamıza hayırlı olsun” dedi. Kulübümüzle sözleşme imzalayan 29 yaşındaki futbolcumuz Sıddık İstemi ise, “Takımıma ve dolayısıyla memleketime tekrar geldiğim için çok mutluyum. Beni tekrar Amedspor ailesine katan yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. İnşallah elimden gelen mücadeleyi vererek camiamızı mahçup etmeyeceğim.” .

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen