• Sıddık, amedspor’dan ayrıldı

  Sıddık, amedspor’dan ayrıldı
  Sıddık, amedspor’dan ayrıldı
  11.06.2019 Salı

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Amedspor’un tecrübeli futbolcularından Mehmet Sıddık İstemi, kulüpten ayrıldı. Bedelli askerlik için İstanbul’a giden İstemi’nin 21 günlük vatani görevini tamamladıktan sonra 1.Lig ekibi Keçiörengücü’ne imza atacağı belirtiliyor.

  4 SEZONDUR FORMA GİYİYORDU

  Maddi sorunlarla boğuşan Amedspor’dan ilk ayrılık haberi geldi. Uzun yıllardır takımın formasını giyen hücum oyuncusu Mehmet Sıddık İstemi’nin takımdan ayrılması kesinleşti.

  2015-2016 sezonundan beri Amedspor’un başarısı için ter döken 28 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi 31 Mayıs 2019 tarihinde sona erdi. Yöneticilerle görüşen İstemi, takımdan ayrılmak istediğini bildirdi.

  21 günlük bedelli askerlik görevi için İstanbul’a giden İstemi’nin 1.Lig ekibi Keçiörengücü ile prensipte anlaştığı ve tarafların önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi.

  PARA BULUNAMIYOR,KONGRE GÜNDEMDE

  Bu arada kulüpte yaşanan maddi sorunlara çözüm bulmaya çalışan yönetimin geçen sezondan kalma borçlar için ilk etapta hal edilmesi gereken en az 1.5 milyon TL ve yeni sezon bütçesi için gerekli olan kaynağı temin edemediği ifade edilirken,önümüzdeki günlerde olağanüstü kongreye gidilmesinin de seçenekler arasında olduğu belirtiliyor. Alacaklarını alamayan bir çok futbolcunun kulübü TFF’ye şikayet ettiği, önemli oyuncuların başka kulüplerle görüştüğü dile getiriliyor.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen