• Peyas Hokey Takımı lig 3.sü oldu

  Peyas Hokey Takımı lig 3.sü oldu
  Peyas Hokey Takımı lig 3.sü oldu
  25.04.2018 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR-Türkiye Hokey Federasyon Başkanlığı’nın 2018 yılı faaliyet programında yer alan U-16 1.lig ve 2. Lig müsabakaları Osmaniye ilinde son buldu.

  Osmaniye ilinde yapılan U-16 1.Ligi ve 2.ligi çim hokey müsabakalarında 1.liginde Diyarbakır ilini temsil eden Peyas spor Hokey takımı 8 takım arasında 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alarak ligi 3.sırada tamamlayarak büyük başarı elde etti. 

  Çim Hokeyi Diyarbakır İl Temsilcisi ve aynı zamanda Milli takım Antrenörlüğünü yapan Mehmet Veysi Koyun, Diyarbakır’ı temsilen katılan Peyasspor çok iyi bir mücadele ettiğini ifade ederek, “Bu karşılaşma aynı zamanda bizim içinde balkan şampiyonası milli takım seçmesi olması nedeniyle başka bir önem arz ediyor. Milli Takım bu maçlarda sporcularımızın gösterdikleri performanslara göre şekillendirip değerlendirmelerde bulunarak milli takım antrenörleri gözetiminde değerlendiriyor. Sporcuları Milli takım kadrosu ve Milli takım kampına götürerek orada son değerlendirmelerde bulunacaklar. Bu karşılaşmalar sonunda Peyasspor Kulübü Hokey takımımızda başarılı ve performansında yüksek kaliteli bizi en az 3 sporcu ile temsil edilmeyi beklemekteyiz. Burada olmamızda en büyük maddi ve manevi katkı sağlayan gidiş-geliş için tarafımıza araç tahsisi yapan ve desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ‘ya teşekkür ederim” dedi.  

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen