• Özkılıç Group, başarıyı personeliyle kutladı

  Özkılıç Group, başarıyı personeliyle kutladı
  Özkılıç Group, başarıyı personeliyle kutladı
  15.01.2018 Pazartesi

  DİYARBAKIR – Özkılıç Motorlu Araçlar, 2017 yılında otomotiv sektöründe hedefini tutturmanın keyfini personeller ile yemek buluşarak kutladı.

  Özkılıç Motorlu Araçlar 2017 yılında otomotiv sektöründe hedefinin üstüne bir başarı yakalayan Özkılıç Gruop, 40 kişilik personel ile Diyarbakır’ın meşhur restoranlarından sayılan FIRIN-Ci da bir araya gelerek kutlama yaptı.

  TİTRETİR: BAŞARILIARIMIZ 2018 YILINDA DA SÜRECEK

  Yemekte bir konuşma yapan Özkılıç Motorlu Araçları Genel Müdürü Ahmet Titretir, 40 kişiden oluşan servis personeli ile yemekte bir araya gelerek başarıyı kutlama mutluluğu içinde olduğunu ifade ederek, “2017 hedefimizin üstünde bir grafik çizerek yakaladığımız bu başarı sizlerle paylaşmak için ve sizlerle beraber olabilmek amacıyla düzenlediğimiz yemeğimize hoş geldiniz. Arkadaşlar Sizlerle 2017 yılı boyunca birlik beraberlik içerisinde otomotiv sektöründeki hedefinin tutturmanın sevinci, başarısı ve mutluluğunun içindeyim. Bunu sadece bir kişi değil, ekip olarak hep beraberce hak etiğimize inanıyorum. Sizlerde 2017 yılında yakaladığımız ve üst seviyede hedefimize ulaşmamızdan ötürü teşekkür ederim. 2018 yılında da aynı özverili çalışmaları ile devam edeceğinizde eminim, şimdiden sizlerin bu başarısını kutlar devamının gelmesini temenni ederim” dedi.

   Şehmus KIZILASLAN

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen