• Özel Bower Hospital’de Fotoğraf Sergisi

  Özel Bower Hospital’de Fotoğraf Sergisi
  Özel Bower Hospital’de Fotoğraf Sergisi
  12.01.2019 Cumartesi

   

  Şehmus Kızılaslan

  DİYARBAKIR-  Özel Bower Hospital ve Fotono 21 Fotoğraf Derneği’nin birlikte düzenlediği ‘çocuk’ temalı fotoğraf sergisi, Özel Bower Hospital’da yapıldı.

  Tıbbi Direktör Uzm. Dr. Hıdır Sarı’nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinliğe Özel Bower Hospital hastanesi Yönetim Kurulu, personeli, Fotono21 Fotoğraf Derneği üyeleri ve çok sayıda fotoğraf sever katıldı.

  ÇOCUKLARIN DÜNYASI FOTOĞRAFLARA YANSIDI

  Fotono 21 Fotoğraf Derneği’nden 20 fotoğrafçının eserleri sergilendi. Aralarında hastanenin Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Murat Kapan’ın da bulunduğu fotoğrafçılar: Ali Düzdemir, Arzella Bektaş, Emin Bozkurt, Ferhan Çetinkaya, Hasan Akçay, Hasan Hüsnü Almas, Hicran Kılıçoğlu, Helin Paçal, Mazlum Aburşu, Mehmet Kılıçoğlu, Mehmet Serdar Kaya, Mesut Bektaş, Mevlüde Acar, Murat Kapan, Murat Dalbal, Özlem Seçkin, Ramazan Gül, Selva İzci, Şükran Tekin, Şeyhmus Kuyumcu, Jiyan Tüt, ve Veysi Arcagök,

  Tıbbi Direktör Uzm. Dr. Hıdır Sarı, açılış konuşmasında Bower ailesi olarak iki ayrı disiplin olan sanat ve sağlığın ortak bir özellik taşıdığına inandıklarını; bunun da insanları ruhen ve bedenen iyileştirme gücü olduğunu belirtti. Konuşmasının devamında, “Sanatın, toplum ve bireylerin hayatına kattığı pozitif değerleri önemsiyoruz. İmkanlarımız elverdiği sürece ilimizde gerçekleşen sanatsal etkinlikleri destelemek istiyoruz” dedi.

  UZM. DR. HIDIR SARI TEŞEKKÜR ETTİ

  Sarı, yaptığı konuşmada, çocukların saf ve masum dünyalarını çektikleri fotoğraflar aracılığı ile bizlere taşıyan tüm fotoğrafçılara; özel olarak da Fotono21 Fotoğraf Derneği Başkanı Mehmet Kılıçoğlu ve Dernek üyesi Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Murat Kapan’a teşekkür etti. Hastane doktorlarından Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Ünal Uluca’nın da katıldığı etkinlik, hastaların da katılımıyla sürdü.

  Sergi bir hafta boyunca hastanenin Çocuk Hastalıkları Kliniği Salonunda sergilenmeye devam edecek.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen