• Okul sporları yüzme ile son buldu

  Okul sporları yüzme ile son buldu
  Okul sporları yüzme ile son buldu
  18.06.2019 Salı

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- 2018–2019 Okul Sporları minikler (kız-erkek) kategorisi Yüzme müsabakaları Kapalı Yüzme Havuzunda son buldu.

  2018–2019 Okul Sporları minikler (kız-erkek) kategorisi Yüzme müsabakaları Köşkler Mahallesi (Mardin Yolu Spor Tesisleri) Kapalı Yüzme Havuzunda son bulurken Diyarbakır TED koleji öğrencileri minik erkeklerde şampiyon olurken, ikincilik kupası ve en çok derece alan okul ise Ortadoğu Koleji oldu.

  ORTADOĞU KOLEJİ YÜZMEDE MADALYA VE KUPALARA AMBARGO

  Ortadoğu Koleji liseliler arasında il birinciliği, ortaokul kategorisi küçükler takımı il birinciliği, Minikler Kategorisinde il ikinciliği kazanarak 2018–2019- Okul sporları Yüzme Branşında Diyarbakır ilinde En çok Madalya ve kupa kazanan okul oldu

  ERİM ŞAMPİYONLARA ÖDÜLLERİNİ VERDİ

  Okul sporları Yüzme Müsabakalara 22 okul ve 67 sporcu katıldı. Diyarbakır TED koleji Öğrencileri Şampiyon olurken, İkincilik Kupası ise Ortadoğu koleji oldu. Müsabakalar sonunda dereceye giren okullara ve Minik öğrenci sporculara ödülleri Diyarbakır Gençlik Spor Hizmetleri il Şube Spor müdürü Akın erim tarafından takdim edildi. Yüzme yarışmasın da dereceye giren okullar ise şöyle:

  Minikler B kızlar

  1. Sevinç koleji 2. Ortadoğu koleji 3. Bahçeşehir koleji

  Minikler B erkekler

  1. Ted koleji 2. Yediiklim koleji 3. Sevinç koleji 4. Ortadoğu koleji

  Minikler A kızlar

  1. Yediiklim koleji 2. Ortadoğu koleji 3. Eflatun koleji 4. Cemil özgür ilkokulu

  Minikler A erkekler

  1. Ted koleji 2. Yediiklim koleji 3. Bil koleji 4. Mektebim koleji

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen