• Kaptan gemisini terk etmedi!

  Kaptan gemisini terk etmedi!
  Kaptan gemisini terk etmedi!
  10.07.2018 Salı

   

  DİYARBAKIR-TFF2'nci lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü, maddi imkânsızlık ve sıkıntılarını çözülmemesine rağmen önemli iç transferi olan Kaptan Sıdık İstemi ile sözleşme imzaladı.

  İÇ TRANSFERDE ÖNEMLİ İMZA

  TFF2'nci lig takımlarından Amed Sportif Faaliyetler Kulübü iç transferlerini bir yenisi daha ekledi. Amedspor, Oğuz Çetinkaya, Mansur Çalar, Ercan Çapar, Rıdvan Okuş ve Erdi Yokuşlu’dan sonra iç transferde ise önemli isimlerden biri olan 2,5 yıldır Amedspor forması için ter döken Kaptan Sıddık İstemi ile anlaşma sağladı.

  EDEMEN: YENİ SEZONDA GÜÇ BİR KADRO İLE ÇIKACAĞIZ

  Amed Sportif  Faaliyetler Kulübü  Başkanı Nurullah Edemen, daha önce Amed Sportif  Faaliyetler Kulübü Yönetim Kurulu’nca kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları Oğuz Çetin kaya, Ercan Çapar ile 11 sezondur takımın dinamosu  orta saha oyuncusu Mansur Çalar, Rıdvan Okuş ve Boluspor'dan transfer olan genç file bekçisi Erdi Yokuşlu ile Sözleşme imzaladıklarını belirtmişti. Edemen şimdi de, iç transferin önemli isimlerinden biri olan takım Kaptanı Sıddık İstemi ile sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

  Edemen açıklamasında, “Takım kaptanımız M. Sıddık İstemi ile sözleşme imzalayarak yolumuza devam edeceğiz, bundan kimsenin de şüphesi olmasın. Yeni sezonda ise yeni ve güçlü bir kadro ile taraftarlarımızın karşısında olacağız” dedi.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen