• Kadın milli sporculardan Dürdane Beyoğlu’na ziyaret

  Kadın milli sporculardan Dürdane Beyoğlu’na ziyaret
  Kadın milli sporculardan Dürdane Beyoğlu’na ziyaret
  23.10.2020 Cuma

   

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR - Diyarbakır’ı yurt içinde ve yurt dışında başarıyla temsil eden Bağlar Belediyespor’un  kadın milli karatecileri  Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun eşi Dürdane Beyoğlu’nu ziyaret ederek elde ettikleri başarıları paylaştı.

  Samimi bir ortamda geçen buluşmaya  milli takım antrenörü Ayşe Meryem Yazar ile Milli sporcular Sena Kızılaslan, , Zeynep Akçakmak, İremnur Yazar  ve  Busenur Yazar katıldı.

  Milli takım antrenörü Ayşe Meryem Yazar, Diyarbakır’ı milli takım çatısı altında başarıyla temsil eden branşların başında geldiklerini dile getirerek spora ve sporcuya sağladıkları destekler nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve eşi Dürdane Beyoğlu’na teşekkür etti.

  “KIZ ÇOCUKLARIN SPORDA BAŞARILI OLMASINI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

  Kız çocuklarının küçük yaşta spora başlayarak zamanla önemli başarılar elde etmesini bölge adına çok olumlu bir gelişme olarak değerlendirdiklerini anlatan Dürdane Beyoğlu,”Kız çocuklarımızın başarısını görünce çok mutlu oluyoruz.Karate gibi zorluk derecesi fazla olan bir branşta kadınların başarılı olması sadece kentimizin değil ülkemizin ciddi bir kazanımıdır. Sporcularımıza sahip çıkmak, kendileri gibi yeni şampiyonların çıkmasını sağlamak için her türlü imkanı sağlamak hepimizin vazifesidir. Sporcularımızı tebrik ederek nice başarılar diliyoruz.” diye konuştu. Ziyaretin ardında Dürdane Beyoğlu ve milli sporcular hatıra resmi çekti

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen