• Hz. Muhammed’in veladeti münasebetiyle bedava döner

  Hz. Muhammed’in veladeti münasebetiyle bedava döner
  Hz. Muhammed’in veladeti münasebetiyle bedava döner
  17.04.2019 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde, Hazreti Muhammed’in veladeti münasebetiyle bedava döner ikram edildi. Çocuklar yoğun ilgi gösterdikleri bedava döner dağıtımından memnuniyetlerini dile getirerek, bu hayrın sahiplerine teşekkür ettiler.

   

  Merkez Kayapınar ilçesi Fırat Mahallesi’nde bulunan Kardeşler Et Ürünleri, Hazreti Muhammed’in Miladi takvime göre dünyaya teşrifleri münasebetiyle vatandaşa ücretsiz döner dağıttı.

  TAKDİR TOPLADI

  Hazreti Muhammed’in veladeti yıl münasebetiyle kentte birçok etkinlik düzenlenecek. Bu etkinlikler kapsamında bazı esnafında katılımı taktir topluyor. Yaptıkları etkinlikle ilgili kısa bilgi veren Kardeşler Et Ürünleri Pişirim Evi İşletmecisi şu ifadeleri kullandı:

  “Peygamber Efendimizin doğum yıl dönümünü unutmamız gerekiyor. Bu etkinliği her yıl yapmaya çalışıyoruz. Biz Müslümanız, bu tür etkinliklerle farkındalık oluşturmalıyız. Bu davranışı diğer esnafta yapabilir. Bu tür örnek dalınışlarla Allah’ın Resulü unutulmamış, hatırlanmış olur.”

  Çocuklar yoğun ilgi gösterdikleri bedava döner dağıtımından memnuniyetlerini dile getirerek, bu hayrın sahiplerine teşekkür ettiler. (İLKHA)

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen