• Hisarcıklıoğlu, Peygamber kabirlerini ziyaret etti

  Hisarcıklıoğlu, Peygamber kabirlerini ziyaret etti
  Hisarcıklıoğlu, Peygamber kabirlerini ziyaret etti
  17.06.2019 Pazartesi

   

  Ömer TÜRK

  DİYARBAKIR - İki günden bu yana Diyarbakır’da bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu beraberindeki iş insanlarıyla birilikte Eğil İlçesi’nde bulunan Peygamber kabirlerini ziyaret etti.

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, DOGUNSİFED Başkanı Aziz Özkılıç ve eski milletvekili Kutbettin Arzu ile birlikte Eğil İlçesi’ne gitti. İş insanları ile birlikte Peygamber kabirlerini ziyaret eden Hisarcıklıoğlu ile iş insanları hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra İlçeden ayrıldı.

  TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, DOGUNSİFED Başkanı Aziz Özkılıç, bölge oda ve borsa başkanları ile beraberindeki heyet Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil’e ait Yeşil Ambalaj Fabrikasını ziyaret ederek bilgi aldı.

  Hisarcıklıoğlu, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kaya ile Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil’in dünya evine giren çocukları için düzenlenen nikah törenine katılmak üzere iki günden bu yana Diyarbakır’da bulunuyor.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen