• Hisarcıklıoğlu, günü dostlarıyla geçirdi

  Hisarcıklıoğlu, günü dostlarıyla geçirdi
  Hisarcıklıoğlu, günü dostlarıyla geçirdi
  16.06.2019 Pazar

   

  Engin ÖZTÜRK

  DİYARBAKIR - Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın oğlu av. Ümit Kaya ile Nazlı Ulaş’ın düğün törenine katılmak üzere Diyarbakır’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, düğünün ardından kaldığı kentte günü dostlarıyla istişareler yaparak geçirdi.

  Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya’nın oğlu av. Ümit Kaya ile Nazlı Uluş’ın düğün törenine katılmak üzere önceki gün Diyarbakır’a gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Diyarbakır Havaalanında; TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil, Doğu Güneydoğu Sanayici İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED) Başkanı A. Aziz Özkılıç ile Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki oda ve borsa temsilcileri tarafından karşılandı.

  GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA İSTİŞARE YAPARAK GEÇİRDİ

  Buradan Ümit Kaya ile Nazlı Ulaş’ın düğün törenine katılmak üzere Hilton otele geçen Hisarcıklıoğlu, gelin ve damadın nikah şahitliğini de yaptı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar düğünde kalan Hisarcıklıoğlu geceyi Diyarbakır’da geçirirken, sabah saatlerinde tarihi Zerzevan Kalesi’ne ziyaret gerçekleştireceği belirtilmişti ancak Hisarcıklıoğlu, tüm gününü kentte aralarında DTB Başkanı Engin Yeşil, DOGÜNSİFED Başkanı A. Aziz Özkılıç ile bölgedeki oda ve borsa temsilcisi dostlarıyla istişareler yaparak günü geçirdi. Hisarcıklıoğlu akşam saatlerinde DTB Başkanı Engin Yeşil’in oğlunun nikah töreni de katıldıktan sonraki gün kentten ayrılacak.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen