• Hava sıcaklığı artacak!

  Hava sıcaklığı artacak!
  Hava sıcaklığı artacak!
  25.04.2018 Çarşamba

   

  Abdulsamet KARAŞ

  DİYARBAKIR- Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklığının Türkiye genelinde 2 ila 4 derece artacağının beklendiğini duyurdu. Diyarbakır’da hava sıcaklığı 25 dereceyi bulacak.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son değerlendirmelerine göre, Türkiye'nin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Muğla'nın ve Antalya'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

  Sabah ve gece saatlerinde Marmara'nın kuzeyi ile gece saatlerinde Karadeniz kıyılarında yer yer pus ve sis bekleniyor. Hava sıcaklığının Türkiye genelinde 2 ila 4 derece artacağı tahmin ediliyor.

  BÖLGELERDE HAVA

  Güneydoğu Anadolu: Az bulutlu ve açık, doğu kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

  Marmara: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuzey kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

  Ege: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Muğla'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

  Akdeniz: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra Batı Akdeniz'in iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Antalya'nın iç kesimlerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

  İç Anadolu: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra batısının parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

  Batı Karadeniz: Parçalı ve az bulutlu, iç kesimlerinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Gece saatlerinde kıyı kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

  Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve yer yer çok bulutlu, gece saatlerinde kıyı kesimlerinin yer yer pus ve sisli geçeceği tahmin ediliyor.

  Doğu Anadolu: Parçalı ve az bulutlu, kuzeyinin yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

  BAZI İLLERDE HAVA

  Diyarbakır: Az bulutlu ve açık25°C

  Adana: Az bulutlu ve açık28°C

  Ankara: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra kuzey ve batı çevreleri parçalı bulutlu24°C

  Erzurum: Az bulutlu, öğleden sonra parçalı ve yer yer çok bulutlu16°C

  İstanbul: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu24°C

  Trabzon: Parçalı ve çok bulutlu16°C

  Zonguldak: Parçalı ve az bulutlu21°C

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen