• Eğilli muhtarlardan Başkan Atak’a teşekkür plaketi

  Eğilli muhtarlardan Başkan Atak’a teşekkür plaketi
  Eğilli muhtarlardan Başkan Atak’a teşekkür plaketi
  27.01.2018 Cumartesi

  DİYARBAKIR - Eğil Belediyesi’nce her ay düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısı sonrası Eğil’de bulunan tüm mahalle muhtarları tarafından Başkan Vekili Kürşad Atak’a göreve geldiği günden beri mahallelerinde yapmış olduğu hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

  Plaket takdimi ardından açıklama yapan muhtarlar, “Göreve geldiği günden beri gecesiyle gündüzüyle devamlı ilçemiz için çalışan ve 40 yıldır yapılmayan hizmetleri çok kısa bir sürede gerçekleştiren Başkan Vekili Atak’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Bugün yapılan hizmetleri görünce iyiki de kayyum geldi diyoruz” dedi.

  Başkan Vekili Kürşad Atak ise öncelikler muhtarlar tarafından verilen plaket için teşekkür ederek; Turizm potansiyeli ve coğrafi olarak Diyarbakır’ın önemli bir ilçesi olan Eğil’e hizmet yoluna, devletin teveccühü ile 10 ay evvel öncelikli ihtiyaçlarımızı belirleyerek çıktıklarını belirterek, “Geride kalan aylarda çağdaş belediyecilik anlayışıyla, hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerimizin teknik ve ekonomik alt yapısını oluşturduk ve öngörülen projelerimizi bir biri ardına hayata geçirdik” dedi.

  BELEDİYE İMKÂNLARIYLA ADİLCE HALKI HİZMET EDİLİYOR

  Belediyenin tüm imkânlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olduğunu belirten Başkan Vekili ATAK, Belediyenin kaynaklarını adil bir şekilde halka hizmet için, israf etmeden kullandıklarını, Mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu ve bundan sonrada muhtarlarla işbirliği ve uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen