• Edemen: Bir süre sonra bırakıyorum

  Edemen: Bir süre sonra bırakıyorum
  Edemen: Bir süre sonra bırakıyorum
  09.10.2018 Salı

   

  DİYARBAKIR-  Amedspor Sportif Faaliyetleri Kulüp Başkanı Nurullah Edemen, Manisaspor maçı sonrası Diyarbakır halkına ve Amedspor taraftralarına teşekkür mesajı yayınlarken, “Yaşamımın en onurlu görevini bir süre sonra bırakacağım. Bu süreçte birlikte çalıştığım herkese, sonsuz teşekkürler” diyerek başkanlığı bırakacağını ifade etti.

  Geçen hafta sonu Amedspor Manisaspor’u kendi saha ve seyircisi önünde 6 – 2 yenerek taraftarlarını gönünü kazanmıştı. Amedspor kendi resmi sitesi ve sosyal medya üzerinde  maçın ardın Başkan Edemen, Diyarbakır halkına ve Amedspor taraftarına verdikleri destekten ötürü teşekkür etti.

  “ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN AMEDSPOR’UN YANINDA OLUN”

  Edemen, yaptığı açıklama ise şöyle dedi: “Geçen hafta sonu kendi evimizde oynadığımız Manisaspor maçı her anlamda çok güzel bir gün yaşattı bize. Öncelikle tribünleri uzun zamandır ilk defa bu kadar dolduran ve coşkulu ve centilmen bir tribün örneği ortaya koyan taraflarımıza çok ama çok teşekkür ederim. Sizler hep tribünde olun ve Amedspor’un yanında olun. Şartlar ne olursa olurda olsun dik durun içinde olduğumuz olumsuz ekonomik koşullara rağmen performans anlamında yılmayan ve sahaya çıkınca her şeyini ortaya koyan karakterli sporcu kardeşlerime çok ama çok teşekkür ediyorum. Sizler gibi karakterli bir sporcu gurubuyla çalışmak gerçekten benim adıma keyifli oldu.

  “SERTAÇ HOCANIN YERİ AYRIDIR”

  Yine deneyim ve bilgisine çok inandığım ve çok uzun yıllar bu kulüpte çalışmasını istediğim Sertaç hocamıza ve bir o kadar bizlere katkı sunan yardımcı hocalarımıza da gerçekten içten teşekkürlerimi sunuyorum. Her şeyin zaman içinde çok daha güzel olacağını biliyorum ve buna yürekten inanıyorum. Bu takım oynadıkça takım olacak ve bunu hep birlikte göreceğiz. Ekonomik çıkmazımızı aşmak adına gittiğimiz kongre sürecinde kulübümüze güzel sonuçlar doğuracaktır. Bütün olumsuz koşullara rağmen yaratılan bu güzel takım inşallah kongre sürecinde sonra oluşacak yeni yönetimle birlikte çok daha iyi bir süreç önümüze koyacaktır. Amedspor büyük kulüptür ve bu bilince sahiplenmek gerekir. Ben ve yönetici arkadaşlarım bugüne kadar çok zor süreçleri başımız dik anlımız açık yönettik ve bunun gururunu bir ömür taşıyacağız. Ne mutlu bize onurlu bir görevi layıkıyla yaptık. Yaptıklarımızla vicdanen rahatız, isteyip de yapamadığım çok aça çok projelerim vardı. Ama koşullar uygun olmadı. Ekonomik çıkmaz bizi çok çıkmaza soktu.

  “AMEDSPOR’DAKİ GÖREVİNİ BİR SÜRE SONRA BIRAKACAĞIM”

  Yaşamımın en onurlu görevini bir süre sonra bırakacağım. Bu süreçte birlikte çalıştığım herkese, sonsuz teşekkürler. 46 yaşında biri olarak Amedspor bende maddi ve manevi çok şey götürdü ama yaşam deneyimi anlamında çok ama çok şey kattı. Bu onurlu görevi yürütürken yaşam bana sahte kovboyları tanıma şansı verdi en azından. Amedspora Gönül veren ve destek olan herkese Sonsuz Teşekkür ederim dedi”

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen