• DTSO’dan Bismil Belediyesine ziyaret

  DTSO’dan Bismil Belediyesine ziyaret
  DTSO’dan Bismil Belediyesine ziyaret
  14.06.2019 Cuma

   

  Abdulsamet KARAŞ

  DİYARBAKIR- Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Meclis üyeleri ile birlikte Bismil Belediye Eş Başkanları Gülşen Özer ve Orhan Ayaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Ziyaretlerden dolayı mutluluk duyduğunu dile getiren Eş Başkanı Ayaz, kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarının kıymetli temsilcilerine ve bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  Eş Başkanı Ayaz, “Adayken bu ilçeyi beraber yönetelim diye bir sloganla başladık ve buradaki kararlılığımız aynen devam etmektedir. Ticaret Sanayi Odası bu şehir için çok önemli kurum ve kuruluşlardan bir tanesidir. İstihdam konusunda Ticaret Sanayi Odası üzerine düşen görevi layıkıyla yapmaya çalışmaktadır. Bizlerde esnafımıza, tüccarımıza, sanayicimize destek noktasında ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

  İş dünyası olarak Bismil Belediye Eş Başkanlarına her zaman destek vereceklerini dile getiren Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ise, “Biz de iş dünyası olarak Bismil’e hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Yönetiminizin, Bismil’e başarılı ve faydalı işler yapacağınıza inancımız tamdır. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi.

  Daha sonra DTSO Başkanı Kaya, Eş Başkanları Ayaz ve Özer’e plaket vererek hatıra fotoğrafı çektikten sonra Eş Başkanları, misafirleri kapıda uğurladı.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen