• Dsispor’dan Kayserispor’a 4 futbolcu transfer oldu

  Dsispor’dan Kayserispor’a 4 futbolcu transfer oldu
  Dsispor’dan Kayserispor’a 4 futbolcu transfer oldu
  08.08.2018 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR- Dsispor Kulübü Futbol alt yapısından yetiştirdiği başarılı genç futbolcuları elinde tutmak zorluk çekiyor. DSİ Spor başarılı sporcuları Türkiye 1 ve 2. Lig ile süper ligine kadar tüm kulüplerin takip ve gözetimi altına girdi.

  Süper lig takımlarından Kayseri Spor Kulübü Akademik liglerine oynamak üzere Diyarbakır Dsi Spor Kulübü’nden transfer Ettikleri sporcular ise şöyle; U- 19 Takımına Aras Aydın U–17 Takımlarına ise Yunus Tarhan, Muammer Emre Çelik ve Recep Perisik oldu

  DSİ Spor Teknik Direktörü Ahmet Tanış, “Diyarbakır Dsispor bir futbol okullu haline geldi. Dsispor alt yapısında yetiştirdiğimiz U -11’den tutunda U–17 kadar başarılı ve yetenekli sporcu kardeşlerimizi Türkiye’nin 1 ve 2.lig hata Süper liglerinde ki kulüplerin takibi altında olduğunu biliyoruz ve buna da seviniyoruz çünkü buradan giden her bir sporcu kardeşimiz Diyarbakır ilimizi en güzel şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yoktur. Geçen sezon Türkiye Şampiyonlarında U- 17 ile U – 19 Takımlarımızda oynayan sporcu kardeşlerimizden 4 tanesini ise Süper lig takımlarından Kayseri Spor Kulübü Akademik liglerine oynamak üzere transfer ettiler. Dsi spor kulübü olarak ise Kayseri spor kulübünden hiçbir şey talep bile etmedik sadece bun geçlerimiz gelecekte ekmek yesinler yeter biz kulüp olarak bunu her zamda yapıyoruz. Kayseri Spor giden futbolcularımız U- 19 takımına Aras Aydın U-17 takımlarına ise Yunus Tarhan, Muammer Emre Çelik ve Recep Perisik transfer ettiler. Buradan sporcularımıza başarılar diler Allah yollarını açık etsin. Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen