• Diyarbekirspor kamp yeri ve programı belli oldu

  Diyarbekirspor kamp yeri ve programı belli oldu
  Diyarbekirspor kamp yeri ve programı belli oldu
  11.07.2018 Çarşamba

  DİYARBAKIR – TFF 3.lig takımlarından Diyarbekirspor’un kamp yeri ve programı belli oldu. Diyar, ilk ve ikinci etap kampını Ankara Kızılcahamam’da yapacak, üçüncü ve son etabını Afyon’da tamamlayacak olan Diyarbekirspor, 19-20 Ağustos’ta Diyarbakır’a gelecek.

  TFF 3.lig takımlarından Diyarbekirspor kamp yerinin ilk etabı da ikinci etabını da Ankara Kızılcahamam’da yapacakları belirlendi. İlk etap 11 Temmuz’da başlayıp 21 Temmuz’da son bulacak ve 3 günlük dinlenme ardından aynı yerde 24 Temmuz’da devam edip 4 Ağustos’ta kampın ilk etabını tamamlayacak.

  DİYAR ÜÇÜNCÜ KAMP YERİ İSE AFYON

  Diyar ilk iki kamp süresini tamamladıktan sonra Sporcular 3 günlük izin ardında 7 Ağustos’ta Afyonda tamamlamayı planlıyor Diyarbekirspor tam kadro ile 19  ile 20 Ağustos arasında ’ta Diyarbakır’da toplanacak

  DİYAR 19 İLE 20 AĞUSTOS’TA KENTTE OLACAK

  Diyarbekirspor Teknik Direktörü Bülent Akan, yeni sezona başlamadan önce kamp sürecini değerlendirmesinde ise, “Ankara Kızılcahamam da 2 kamp süresi geçireceğiz. İlk etap 10 gün sürecek. Ardından sporcularımıza 3 günlük bir dinlenme verdikten sonra ikinci etabı da aynı yerde yapacağız. Daha sonra yine bir 3 günlük dinlenmenin ardından 3. ve son etap kamp yeri olan Afyon’da hazırlıklarımızı tamamlayıp 19-20 Ağustos’ta Diyarbakır’da olacağız” dedi.

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen