• Diyarbekirspor’da ikinci etap kamp sona erdi

  Diyarbekirspor’da ikinci etap kamp sona erdi
  Diyarbekirspor’da ikinci etap kamp sona erdi
  05.08.2018 Pazar

   

  DİYARBAKIR  - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un Ankara Kızılcahamam’daki ikinci etap kamp çalışmaları sona erdi.

  ÜÇÜNCÜ ETAP AFYON’DA

  Önceki gün yapılan idmanın ardından ikinci etap kamp çalışmalarını sonlandıran Diyarbekirspor’da futbolculara üç günlük izin verildi. Yeşil kırmızılı takım, üçüncü etap kamp çalışmaları için 7 Ağustos Salı günü, Afyon’da kampa girecek.

  “1. ETAP VE 2. ETAP KAMPLARIMIZ İSTEDİĞİMİZDEN DAHA İYİ GEÇTİ”

  Diyarbekirspor Sportif Direktörü İsmet Yılmaz, ikinci etap kamp çalışmalarını da sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdıklarını söyledi. Yılmaz, “Bugün itibariyle 2. etap kampımızı sonlandırdık. 1. etap ve 2. etap kamplarımız istediğimizden daha iyi geçti. Takım olarak iyi bir hava yakalayarak aile ortamı oluşturduk. Genel olarak çalışmalarımız iyi geçti. Bugün futbolcularımıza üç günlük izin verdik. 7 Ağustos Salı günü 3.etap kamp çalışmaları için Afyon’da olacağız” dedi.

  “İKİ VEYA ÜÇ TRANSFER DAHA YAPMAYI PLANLIYORUZ”

  İki veya üç transfer daha yapmayı planladıklarını belirten Yılmaz, “En az 2 veya 3 transfer daha yaparak takımımızı güçlendireceğiz. Bizi kampımızda yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen Onursal Başkanımız Feyzi İlhanlı’ya, Kulüp Başkanımız Bilal Kadayıfçıoğlu’na ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızdan da sabırlı olmalarını ve bizden desteklerini esirgememelerini istiyorum” diye konuştu.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen