• Diyarbakır’dan Galatasay U-11 takımına 3 sporcu

  Diyarbakır’dan Galatasay U-11 takımına 3 sporcu
  Diyarbakır’dan Galatasay U-11 takımına 3 sporcu
  08.08.2018 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR – Diyarbakır Galatasaray Spor Okulu Galatasaray U -11 Akademisi seçmeleri 3 sporcu birden verdi.

  Türkiye’de altyapısından A takımına en fazla oyuncu kazandıran Galatasaray Futbol Akademisi, 2005–2006–2007–2008–2009–2010–2011 yılları arasında doğmuş futbolcu ve kaleci adaylarının katılabileceği futbol akademisi seçmelerini yaptı.

  Diyarbakır Galatasay Spor Okulu’nun da aralarında olduğu Galatasaray U-11 ile U-12 Akademi ligine seçmelerine davet edilen sporcular ise şöyle kaleci Sercan Han, Ahmet Taha Han ve Enes Curan

  FLORYADA EN SOIN SEÇME

  Diyarbakır Galatasaray Spor Okulu’nun da aralarında olduğu Galatasaray U–11 ile U–12 Akademi ligine seçmelerine Türkiye genelinde 800 ye yakın sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Diyarbakır’dan elemelere katılan 35 sporcudan 3 sporcu Galatasaray Futbol Takımı Akademik ligi seçmelerini kazanıp Florya tesislerinde son yapılacak olan seçmelere davet edildi. Florya’daki seçmeleri ise Galatasaray A Takım Antrenörleri nezaretinde seyredip seçmelerde kazan sporcuları Akademik ligi kadrosuna katacaklar.

  DİYARBAKIRDAN 3 FUTBOLCU

  Diyarbakır Galatasaray Spor Okulu Teknik Direktörü Eşref Oktay, “Diyarbakır’dan seçilen 1 kaleci ile 2 sporcularımızdan kaleci Sercan Han, Ahmet Taha Han ve Enes Curan, 800 sporcunun da mücadele verdiği çok zorlu bir elemeden geçerek Florya Tesislerinde yapılacak olan son seçmelere adlarını yazdıran isimler olurken, okul olarak da bizleri ayrı bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu elemelere ise Türkiye genelindeki Galatasaray Futbol oklularının katılımı ile gerçekleşti. Akademik ligine seçmelerine 3 sporcu kardeşimiz Florya ya davet edilmesi Diyarbakır ilimiz içinde ayrı bir gurur verici tablo oldu”

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen