• Dacia’da Temmuz ayında hurdaya ek indirim ve hafif ticaride sıfır faiz

  Dacia’da Temmuz ayında hurdaya ek indirim ve hafif ticaride sıfır faiz
  Dacia’da Temmuz ayında hurdaya ek indirim ve hafif ticaride sıfır faiz
  08.07.2018 Pazar

  Abdulsamet KARAŞ

  DİYARBAKIR – Temmuz ayında Dacia’da, hafif ticari modellerindeki sıfır faizin yanı sıra hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilere ek indirim fırsatı da bulunuyor.

  Temmuz ayında Dacia’da, hafif ticari modellerindeki sıfır faizin yanı sıra hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilere ek indirim fırsatı da bulunuyor. Kampanya kapsamında aracını yenilemek isteyen müşterilere devlet desteğine ek olarak perakende Sandero ve Dokker alımlarında 5 bin TL’lik indirim sağlanıyor. Sandero modeli, hurda teşvikiyle birlikte 49 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

  Dacia’nın hafif ticari araç modeli Dokker’da maksimum 30 bin TL kredi ve 15 aya varan vade seçenekleri ile yüzde sıfır faiz fırsatı mevcut.

  Binek modellerde ise maksimum 40 bin TL kredi ve 20 aya varan vade seçeneklerinde yüzde 0,98 sabit faiz oranı yer alıyor.

  Binek ve hafif ticari tüm modellerde daha fazla kredi ve vade taleplerinde ise maksimum 100 bin TL kredi 48 aya kadar yüzde 1,69 sabit faiz oranı bulunuyor. 150 bin TL kredi tutarı için ise 48 aya kadar yüzde 1,79 sabit faiz oranı var.

  Diğer yandan Dacia Finans’tan kredi kullanılarak yapılan 2018 model yılı perakende satın alımlarında 1.000 TL indirim mevcut.

  Temmuz ayında Dokker Van 63 bin 450TL, Dokker Combi 73 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken Logan MCV 70 bin 350TL, Yeni Duster 85 bin 50 TL, Lodgy ise 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen