• Büyükşehir Belediyesinden Spora Davet

  Büyükşehir Belediyesinden Spora Davet
  Büyükşehir Belediyesinden Spora Davet
  15.10.2019 Salı

   

  DİYARBAKIR - Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından “Sabah Sporu” temasıyla hafta sonları kentteki dört farklı parkta sabah sporu etkinliği başlatıldı.

  Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla kişisel, sosyal ve sportif alanlarda destekleyici politikalar oluşturmak, sporun kitlelere yayılmasını teşvik etmek ve spor bilincinin arttırılması amacıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Daire Başkanlığı tarafından kentte bulunan dört parkta sabah sporu etkinlikleri başladı.

  Etkinlik kapsamında Cumartesi ve Pazar günleri saat 06:00 ile 09:00 arasında Anıtpark, Koşuyolu parkı, 15 Temmuz Şehitler Parkı, Kent Meydanı’nda sabah sporu yapılırken, vatandaşlar yaklaşık 3 saat boyunca profesyonel eğitmenler eşliğinde temel beden eğitimi, kültür – fizik hareketleri, yürüyüş, koşu, pilates, step - aerobik gibi farklı branşlarda spor yaparak güne daha zinde başlama fırsatı buluyor.

  Hafta sonları profesyonel kadın ve erkek eğitmenler tarafından yapılan sabah sporuna vatandaşlar davet edilirken, spor etkinliği havaların yağışlı olmadığı hafta sonlarında yapılacak.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen