• Buluttekin kahvaltı sofrasına konuk oldu

  Buluttekin kahvaltı sofrasına konuk oldu
  Buluttekin kahvaltı sofrasına konuk oldu
  10.07.2019 Çarşamba

   

  DİYARBAKIR- Sur Belediyesi Eşbaşkanı Filiz Buluttekin, Sur ilçesine bağlı Abdal Dede ve Ziya Gökalp mahallelerinde, yeni yapılan parkta incelemelerde bulunup, halkın sorunlarını dinledi.

  Buluttekin yaptığı incelemelerde sokaklara rastgele atılan çöplerin hastalığa davetiye çıkardığına dikkat çekerek, “Daha temiz bir Sur için kadınlarla birlikte el ele vererek, sağlıklı yaşamın temelini oluşturalım, kadınlarla birlikte mahallelerimizi yönetelim, her kadın mahallesinin başkanıdır. Sur sokaklarında çöpü azaltmanın yöntemi, doğru yere ve saatinde çöpleri belirlenen yerlere bırakalım. Bu konuda tüm yurttaşlarımız üstüne düşen görevi yapmalıdır” dedi.

  KAHVALTIYA KONUK OLDU

  Eş Başkan Filiz Buluttekin, vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra Melikahmet Mahallesi’nde yapılan yeni park çalışmalarını denetledi. Buluttekin, parkta çalışan işçilere mahalle sakinlerinin getirdiği kahvaltıya konuk olup birlikte kahvaltı yaptı. Burada da vatandaşlarla sohbet eden Buluttekin, sorunlarını dinledikten sonra buradan ayrıldı. (Haber Merkezi)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen