• Bismil’de şehitler için mevlit okutuldu

  Bismil’de şehitler için mevlit okutuldu
  Bismil’de şehitler için mevlit okutuldu
  11.04.2018 Çarşamba

  DİYARBAKIR - Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde Türk Polis Teşkilatının 173’üncü kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, şehit olan güvenlik güçleri için Mevlid-i Şerif okundu.

  Bismil İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Teşkilatının 173’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehitler için Mevlit-i Şerif okutuldu. İlçe merkezi Kurtuluş Camisi’nde öğle namazına müteakip İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ile kanaat önderlerin katılımı ile okunan Mevlit-i Şerife vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Mevlit bitiminde cami cemaatiyle birlikte tüm şehitler için toplu dua edildi.

  Mevlit-i Şerif sonunda İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, ülkenin birliği, bütünlüğü, bağımsızlığı ve istiklali için mücadele ederken vatan için şehit olan tüm şehitleri rahmet ve minnetle andıklarını belirterek, tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

  Programa İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman, Askerlik Şube Başkanı Yüzbaşı Alper Akça, İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Ahmet Boyacıoğlu, İlçe Milli Eğitim Aydın Ak, Ak Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, Bismil İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memurları, STK temsilcileri, ilçe esnafları ile vatandaşlar katıldı. (İHA)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen