• Başkan: Bu makamlar öyle sahtekârların dolandırıcıların kullanacağı makamlar değildir

  Başkan: Bu makamlar öyle sahtekârların dolandırıcıların kullanacağı makamlar değildir
  Başkan: Bu makamlar öyle sahtekârların dolandırıcıların kullanacağı makamlar değildir
  22.07.2019 Pazartesi

   

  DİYARBAKIR - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Adımı kullanarak iş yapanlar var şikayetler alıyorum. Ailemden dahi olsa bunlardan tepeden tırnağa temizleneceğiz, istisnası yok kendi ailemde dahil” dedi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu videosu sosyal medyada hızlıca paylaşılmaya başlandı. Başkan Erdoğan’ın “Adımı kullanarak iş yapanlar var şikayetler alıyorum. Ailemden dahi olsa bunlardan tepeden tırnağa temizleneceğiz” dediği video sosyal medyada kısa sürede büyük paylaşım aldı. Erdoğan'ın sözleriyle çok yakınında olup ta gerçekleri kendisinden gizleyenleri kastettiği şeklinde yorumlanıyor.

  Erdoğan, “Adımı kullanarak iş yapanlar var şikayetler alıyorum. Ailemden dahi olsa bunlardan tepeden tırnağa temizleneceğiz, istisnası yok kendi ailemde dahil. Geliyor bunlar kimse Bizi Ak Parti’yi kullanma yoluna gidemez. Geliyor bir şeyler söylüyorlar. Kim söylüyor işte ‘beyefendi böyle söylüyor’ yok bu işler yanlış, şikayet ediyorsan ver ismini bende hakkından geleyim. Ne gerekiyorsa onu yapayım görevden alma ise görevden alayım, biz artık bu makamları kullandırmayacağız, çünkü bu makamlar öyle sahtekârların dolandırıcıların kullanacağı makamlar değildir, bu böyle bilinsin” (Haber Merkezi)

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen