• BAŞKAN BEYOĞLU,ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ

  BAŞKAN BEYOĞLU,ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ
  BAŞKAN BEYOĞLU,ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDİRDİ
  19.11.2019 Salı

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Karatede Türkiye şampiyonu olan Bağlar Belediyespor’un milli sporcusu Sena Kızılaslan,Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek kazandığı altın madalya ve milli takım eşofmanını hediye etti. Başkan Beyoğlu da şampiyon sporcuyu altın ile ödüllendirdi. Beyoğlu,”Hedefimiz Diyarbakır’dan nice şampiyonların  çıkmasını sağlamaktır” dedi.

  MADALYASINI TAKDİM ETTİ

  Diyarbakır’ın ilk kez ev sahipliği yaptığı Türkiye Karate Şampiyonası’nda 54 kiloda Türkiye şampiyonu olarak tarihi başarıya imza atan Sena Kızılaslan, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret ederek kazandığı altın madalya ve milli takım eşofmanını hediye etti.

  Başkan Beyoğlu’nun makamında gerçekleşen görüşmede Sena Kızılaslan,kendisine ve spora verdiği destekten dolayı Beyoğlu’na teşekkür etti.

  “SPORA DAHA ÇOK DESTEK VERECEĞİZ”

  Kızılaslan’ı altın madalya ile ödüllendiren Başkan Beyoğlu,”Sena kızımızın başarısı ile gurur duyduk ve çok mutlu olduk.Daha büyük başarılar kazanacağına olan inancımız tamdır. Hedefimiz Diyarbakır’dan nice şampiyonlar çıkmasını sağlamaktır. Bunun için spora ve sporcuya destek vermeye,imkanlar yaratmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen