• Başhekime teşekkür plaketi

  Başhekime teşekkür plaketi
  Başhekime teşekkür plaketi
  11.04.2018 Çarşamba

  Süleyman AYDIN

  DİYARBAKIR - Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırmalar Topluluğunun (DÜTF-BAT) organize ettiği D.Ü. “4.Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi” sona erdi. Kongrenin ardından düzenleme kurulu Tıp Fakültesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Ali Kemal Kadiroğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

  Kongre Başkanı Stj. Dr. Yunus Demirkol, Kongre Danışmanı ve Başhekim Yardımcısı

  Doç.Dr. Recep Dursun, Kongre Başkan Yardımcısı Stj. Dr. Yakup Acar ve Kongre teknik ekip sorumlusu Stj. Dr. Veysi Lezgi den oluşan kongre heyetini makamında kabul eden Başhekim Kadiroğlu, heyetle bir süre sohbet etti.

  Heyet daha sonra kongre süresince verdiği destekten dolayı Başhekim Kadiroğlu’na teşekkür plaketi verdi. Kadiroğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bu kongrede öğrencilerimize fırsat verildiğinde neler yapabileceklerine şahit olduk. Son derece mutluyum ve gururluyum. Hepinize teşekkür ederim” dedi.

  D.Ü: 4. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi, Türkiye’nin çeşitli illerinde 60 tıp öğrencisinin katıldığı, 30 öğretim üyesinin destek verdiği, 400 öğrencinin kayıt yaptırdığı ve Türkiye’nin en yüksek dış katılımlı kongresi olduğu belirtildi

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen