• Bakan Soylu: İki kritik saldırıyı önledik!

  Bakan Soylu: İki kritik saldırıyı önledik!
  Bakan Soylu: İki kritik saldırıyı önledik!
  14.03.2019 Perşembe

   

  DİYARBAKIR- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün Türkiye'nin iki kritik tesisine yapılacak saldırıyı engellediklerini açıkladı.

  Bir televizyon programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bugün Türkiye'nin iki kritik tesisine yapılacak saldırıyı önlediklerini belirtti.

  Bakan Soylu şöyle konuştu: "Bu seçim en çok İçişleri Bakanlığı olarak bizi ilgilendiriyor. Türkiye uzun zamandır aradığı huzur ortamını buldu. Türkiye'nin 2019 hedefi 50 milyon turistin üzerinde. Türkiye terörle mücadele ediyor. Türkiye güvenlikle ilgili bütün verilerini çok iyi bir noktaya taşıyor. Asayişten tefeciliğe, organize suçtan evden hırsızlığa, trafik kazalarında ölümlerden uyuşturucuyla mücadeleye kadar, Türkiye hakikaten özellikle güvenlik açısından bir zaman dilimini yaşıyor”

  Türkiye tarihin en büyük güvenlikli döneminden geçtiğine dikkat çeken Soylu, "Bugün Türkiye'nin iki kritik tesisine yapılacak saldırıyı engelledik. Emniyet, Jandarma, Genelkurmay aynı zamanda MİT bir yumak gibi çalışıyor. Bugün MİT'le beraber Doğu illerimizden birinde üç önemli kişiyle operasyon gerçekleştirildi. Özellikle Irak'ın kuzeyinde, Suriye'de kurduğumuz, bölgesel ülkelerle gerçekleştirdiğimiz işbirliği sayesinde Türkiye tarihin en büyük güvenlikli döneminden geçiyor." şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

   

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen