• Bağlar Belediyespor Karate Takımı Rize yolcusu

  Bağlar Belediyespor Karate Takımı Rize yolcusu
  Bağlar Belediyespor Karate Takımı Rize yolcusu
  18.08.2019 Pazar

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR –TFF Spor Toto  ( BAL ) Lig Takımları’ndan Diyarbakır Bağlar Belediyespor Karate takımı Milli sporcuları Rize ilinde yapılacak olan Uluslar arası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate şampiyonası için tüm hazırlıklarını tamamladı.

  Diyarbakır Bağlar  Belediye spor  Karate takımı 4 Milli sporcuları ve hem kulüp hem de Türkiye  Karate Milli takım Antrenörü Mehmet yazar ile temsil edecek..

  55 İLDEN 2500’E YAKIN SPORCU KATILIMI BEKLENİLİYOR

  Diyarbakır Bağlar Belediye Spor Kulübü Karate Takımı 22-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Rize ilinde yapılacak olan ve Türkiye Karate milli takımı sporcularının da aralarında bulunduğu Uluslar arası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate şampiyonasına Minik Yıldızlar, Ümit Genç ve U21 Yaş altı Büyükler ve Veteranların mücadelesine sahne olacağı şampiyonaya 55 ilden 2500’e yakın sporcu katılımı bekleniliyor. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Bağlar Belediye spor Karate takımı sporcuları 1 günlük dinlemenin ardından Rize gidecek.

  BAŞKAN MERDOĞLU KARATECİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

  Diyarbakır Bağlar Belediye spor Başkanı Haşim Merdoğlu, yeni yönetim ile 2019-2020 yeni sezonunda futbolun yanı sıra salon sporları başta olmak üzere bir çok branşta faaliyet göstereceklerini ifade ederek, “Bağlar Belediyespor Kulübü Spor olarak kulübümüzün tüm bünyemizdeki branşlarımıza her zaman elimizden geldiği kadar maddi ve manevi destek olacağımızı ifade etmek istiyorum. Rize ilinde yapılacak olan ve Türkiye Karate federasyonun büyük bir organizasyonlarından birisi olan bulunduğu 55 ilden 2500’e yakın sporcu katılım sağlayacağı Uluslar arası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate şampiyonasından Ümit Genç ve U 21 Yaş altı Kategorisinde Mücadele edecek olan Bağlar Belediyespor kulüp karate Antrenörümüz Mehmet Yazar hocamıza ve Milli Karateci sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

   

   

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen