• BAĞLAR BELEDİYESPOR’UN SENA KIZILASLAN GURURU

  BAĞLAR BELEDİYESPOR’UN SENA KIZILASLAN GURURU
  BAĞLAR BELEDİYESPOR’UN SENA KIZILASLAN GURURU
  18.11.2019 Pazartesi

  Şehmus KIZILASLAN

  DİYARBAKIR- Bağlar Belediyespor’un milli sporcusu Sena Kızılaslan’ın, Diyarbakır’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye Karate Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonluğu kazanması kentte sevinçle karşılandı. Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu,”Kulübümüze ve kentimize bu büyük başarıyı kazandıran sporcumuzu yürekten tebrik ediyoruz” dedi.

  54 KİLODA GELEN ŞAMPİYONLUK

  Diyarbakır'ın ilk kez ulusal seviyede bir şampiyonaya ev sahipliği yaptığı Türkiye Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Şampiyonası’nda Diyarbakır adına iki şampiyon çıktı. Sena Kızılaslan ve Amine Akçakmak Türkiye şampiyonu olarak kente iki altın madalya kazandırdı.

    Ümit kadınlar 54 kiloda şampiyon olan Sena Kızılaslan’ın başarısı, kulübü Bağlar Belediyespor’da büyük sevinçle karşılandı.

  “SPORDA BAŞARILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ”

  Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Haşim Merdoğlu,elde edilen tarihi başarıdan dolayı milli sporcu  Sena Kızılaslan ve antrenörü Mehmet Yazar’ı tebrik etti. Sporda başarılı bir dönem yaşadıklarını belirten Merdoğlu,”Karatede büyük başarılara imza atıyoruz. Son olarak Sena Kızılaslan, Türkiye şampiyonu olarak kulübümüz ve kentimiz adına gurur verici bir başarıya imza attı. Futbol takımımız da mütevazi imkanlarla yarıştığı ligde başarılı bir sezon geçirerek şu anda 1 puanla liderin gerisinde yer alıyor. Amacımız her kulvarda Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil etmektir” diye konuştu.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen