• Atilla’nın ADEM ziyaretleri sürüyor

  Atilla’nın ADEM ziyaretleri sürüyor
  Atilla’nın ADEM ziyaretleri sürüyor
  12.01.2019 Cumartesi

  Hasan DERSAN

  DİYARBAKIR- Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla, Aile Destek Merkezilerini ziyaret ederek kadınlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

  Kayapınar 1’nolu Aile Destek Merkezini (ADEM) ziyaret eden Atilla, kadınların sorun ve taleplerini dinledi. Atilla’ya ADEM Genel Koordinatörü Nezihe Kent eşlik etti.

  ADEM yetkilileri ve kursiyerleri tarafından karşılanan Atilla, merkezi gezerek yetkililerden bilgi aldı. Kursiyerlerin çalışmalarını inceleyen Atilla, daha sonra kadınlarla sohbet etti. Kursların meslek edinme ve kadın istihdamı konusunda çok önemli olduğunu ifade etti. Kadınların sorun ve taleplerini dinleyen Atilla, çözüm için Büyükşehir Belediyesi’nin gerekli adımları atacağını belirtti. Eğitmenlerle de bir süre görüşen Atilla, eğitmenlere kahve değirmeni hediye etti.

  Eğitmenler ve kursiyerler ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Atilla’ya gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Merkezdeki kreşten faydalanan kursiyer kadınların çocuklarını da ziyaret eden Atilla, onlarla yakından ilgilendi.

  • Haber Ara

  • Gazete Manşetleri

 • Son Eklenen